Shoah فراری در حال واکسیناسیون است ، یک عکس ویروسی که تعدادی روی دست دارد – اروپا

[ad_1]

(آنسا) – تل آویو ، 29 ژانویه – تصویری از یک بازمانده هولوکاست 93 ساله با شماره خالکوبی شده بر بازوی او در آشویتس هنگام انجام اولین واکسیناسیون جلدی ، به صورت آنلاین منتشر می شود. ارسال شده توسط پسرش در توییتر ، توسط رسانه های بین المللی از جمله بی بی سی و اخبار یهود انتخاب شد.

هرشل هرسکوویچ – بازمانده اردوگاه نابودی و راهپیمایی های رسوایی مرگ – اخیراً توسط کوید مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، خیانت کرد و سپس توسط پرستار نظامی جوان انگلیسی ، مادی الیور ، واکسینه شد.

عکس هرسکوویچ – که بسیاری از بستگان خود را در حین شوه از دست داد و نابینا است – توسط پسرش دیوید در پروفایل “ifyoutickleus” خود منتشر شد: “از تاریکی به نور. مادی الیور ، سرباز خصوصی ، پدر من را در همان بازویی که 76 سال قبل از شماره اش در آشویتس خالکوبی شده بود ، واکسینه کرد. “و من با دستی دراز شما را فدیه می کنم.

طبق آخرین داده های منتشر شده توسط اداره آماری مرکزی اسرائیل در سال 2020 ، در حدود 900 بازمانده توسط کویید با نرخ مرگ و میر 17 درصد کشته شده اند ، در حالی که حدود 5300 نفر از آنها آسیب دیده اند. به همین دلیل ، رئیس وزارت دیاسپورا ، عمر جانکلویچ (آبی و سفید) ، از برنامه واکسیناسیون تمام بازماندگان هولوکاست چه در اسرائیل و چه در خارج از کشور خبر داد. وی در توئیتر نوشت: “80 سال پیش ، ویروس یهودستیزی تهدید به نابودی مردم یهود شد. هیچ واکسنی برای این اپیدمی وجود نداشت. امروز ، ما حق داریم به کمک کسانی که از این جان سالم به در برده اند ، بیاییم. جهنم و از آنها در برابر ویروس کرونا محافظت کنید. برای ما یک وظیفه اخلاقی است. ” (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA