Ocasio-Cortez ، می ترسیدم در حمله به کنگره – آمریکای شمالی بمیرم

[ad_1]

(آنسا) – رم ، 02 فوریه – در حین حمله به کنگره در 6 ژانویه گذشته در دستشویی دفتر کار خود پنهان شده بود ، و وحشت داشت در حالی که مردی در خانه را زد و داد زد: “کجایید؟” او کجاست؟ “الكساندریا اوكاسیو كورتس از مرگ ترسید. این را نماینده حزب دموکرات در پخش مستقیم در اینستاگرام و پس از آن بیش از 150،000 نفر گفت.

سیاستمدار 31 ساله اذعان داشت: “من فکر می کردم این برای من پایان است” ، و فاش کرد که در گذشته مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است و اینکه چگونه این ضربه بر درک حمله به پایتخت تأثیر گذاشته است.

“اوكاسیو كورتس” گفت: “من به سرعت فهمیدم كه مجبور نیستم وارد دستشویی شوم. باید خودم را در گنجه قفل می كردم. سپس شنیدم كه آنها می خواهند وارد دفتر من شوند و فهمیدم كه خیلی دیر است.” با اشک وقتی فریاد ها را شنیدم ، “فکر کردم تمام شده ، فکر کردم می خواهم بمیرم”. سپس نماینده حزب دموکرات تلاش کرد از در باز باز شود و مرد سفید پوستی را دید که کلاه سیاه روی سر داشت و دوباره صدای فریاد او را شنید: “من در زندگی ام هرگز اینقدر ساکت نبوده ام.”

این کابوس وقتی شنید که نماینده ای به وی چراغ سبز برای خروج از دستشویی روشن کرد ، و او و کارکنانش موفق به ترک کنگره شدند. (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA