Covid: کنیا ، مدارس ابتدایی و متوسطه طی 10 ماه بازگشایی می شوند – آفریقا

[ad_1]

(آنسا) – رم ، 4 ژانویه – میلیون ها کودک امروز پس از 10 ماه غیبت ، یکی از طولانی ترین دوره ها در سراسر قاره آفریقا ، به مدارس ابتدایی و متوسطه کنیا بازگشتند. بی بی سی گزارش می دهد. در حقیقت ، مدارس کشور ، هم دولتی و هم خصوصی ، در مارس گذشته به دلیل شرایط اضطراری کوید تعطیل شدند.

همراه با افتتاح آنها ، وزارت آموزش و پرورش مجموعه ای از دستورالعمل ها را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا منتشر کرده است ، از جمله راهنمایی که استفاده از هر فضای آموزشی موجود ، حتی در فضای باز – زیر درختان را فراهم می کند. – برای اطمینان از فاصله فیزیکی بین دانش آموزان.

سپس از والدین خواسته شد تا برای فرزندان خود ماسک بخرند و دولت متعهد شد که آنها را به صورت رایگان بین نیازمندان ترین دانش آموزان توزیع کند. علاوه بر این ، از معلمان بالای 58 سال و کسانی که شرایط پزشکی دارند خواسته شد که در خانه کار کنند یا در خارج از خانه تدریس کنند.

دیروز ، رئیس جمهور کنیا ، اوهورو کنیاتا ، قانون منع رفت و آمد در شب را برای سه ماه دیگر تمدید کرد. این کشور در حال حاضر 96،802 عفونت و 1685 مورد مرگ ناشی از بیماری همه گیر را ثبت کرده است. (ANSA)

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA