Covid: این برنامه در سنگاپور است ، اکنون پلیس می تواند با داده های کاربر – آسیا مشورت کند

[ad_1]

(ANSA) – روم ، 05 ژانویه – در سنگاپور ، پیشگام در “ردیابی تماس” ، داده های جمع آوری شده از برنامه TraceTogether که توسط دولت برای مقابله با Covid-19 استفاده می شود ، در حال حاضر برای تحقیقات در دسترس پلیس است. معکوس کردن ضمانت های حریم خصوصی قبلی سیستم. به گفته بی بی سی ، تقریباً 80٪ ساکنان این برنامه برای تشویق مصرف کنندگان به پذیرش این سیستم ثبت نام کرده اند ، مقامات سنگاپور قول داده اند که داده ها هرگز برای مقاصدی غیر از ردیابی Covid استفاده نمی شوند. -19

دیروز ، دزموند تان وزیر کشور به پارلمان گفت که این سیستم می تواند “به منظور تحقیقات جنایی” مورد استفاده قرار گیرد. این اعلامیه در شبکه های اجتماعی جنجال به پا کرد ، چندین نفر علیه دولت صحبت کردند و برخی از کاربران گفتند که این برنامه را حذف کرده اند.

TraceTogether مبتنی بر بلوتوث و یک مدل متمرکز است که در آن داده های شهروندان ناشناس توسط یک سرور مرکزی پردازش می شود ، همانطور که در ابتدا قرار بود برنامه ایتالیایی Immuni باشد ، که سپس یک مدل غیرمتمرکز را انتخاب کرد ، یعنی با داده های کاربر ذخیره شده است. روی تلفن شما سنگاپور در تصویب سیستم ردیابی تماس که در ماه مارس معرفی شد ، پیشگام بود. بعداً ، دستگاه ردیابی راه اندازی شد ، نشانه ای که برای تسهیل بازگشت به مدرسه نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

(رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA