4 شرط برای ثبت نام یک میلیون واحد مسکونی برای متقاضیان

[ad_1]

به گزارش خلیج فارس ، محمود محمودزاده درباره جزئیات طرح ساخت یک میلیون واحد مسکونی گفت: طرح مسکن در وزارت راه و شهرسازی اجرا شده است و در اولین جلسه عالی کشور موضوع را تصویب می کنیم. شورای مسکن. “

وی ادامه داد: در حال حاضر شرایطی که برای متقاضیان در نظر گرفته می شود 4 شرط اساسی است که مهمترین آنها کمبود مسکن برای متقاضیان است.

محمودزاده گفت: عدم استفاده از امکانات دولتی در سال های گذشته ، ازدواج و زندگی 5 ساله در شهر منتخب از جمله شرایط ثبت نام در طرح یک میلیون واحد مسکونی است.

معاون وزیر راه و شهرسازی ، با بیان اینکه وضعیت اموال شخصی که از 1.1. 84 در آیین نامه های قبلی ثبت نام در پروژه های مسکن دولتی ، وزارت راه و شهرسازی پیشنهاداتی را برای تسهیل این قانون ارائه کرد ، وی گفت: “ما در این قانون تسهیلاتی را به کابینه و شورای عالی مسکن پیشنهاد کرده ایم تا بتوانیم تسهیلات لازم را در این زمینه ایجاد کنیم. دسترسی به مسکن برای نامزدهایی که امیدوارند در آینده نزدیک خبرهای خوبی را به نامزدها اعلام کنند.

پیش از این ، محمودزاده ، معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی گفته بود همه چیز برای تأمین زمین برای چهار سال دولت سیزدهم آماده است.

شایان ذکر است یکی از مهمترین برنامه های اعلام شده از سوی دولت سیزدهم ، ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال یا 4 میلیون خانه تا پایان دولت فعلی است.

تعهد همزمان با تصویب و ابلاغ قانون جهش مسکن ؛ که از برنامه اصلی دولت در بخش مسکن پشتیبانی می کند و بانک ها را موظف به ارائه 360 تریلیون تن تجهیزات بانکی می کند و به این ترتیب می توان به وعده رئیس جمهور در مورد مسکن برای مردم عمل کرد.

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/06/16 <br /> این آگهی تا کنون 746442 بازدید داشته است <br /> تعداد کلیک: 295 “style =” margin-bottom: 3px؛  حداکثر عرض: هیچ؛  عرض: 100٪ “/></p></div>
</p></div>
</p></div>
<p>[ad_2]</p>

</div><!-- .entry-content -->

	
	
<footer class=

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *