گفت معروف در راه علی دایی!

[ad_1]

خلیج فارس: “ما را متهم می کنیم که شکست را توجیه می کنیم ، شما نیز ناراحت هستید و می روید. همه »این جملات تکراری و اغلب دلیل اصلی قطع همکاری ستاره های ورزش با تیم های محلی و ملی است. لازم نیست ستاره باشید ، زیرا در این صورت هرگونه انتقادی پایان همکاری است و برای مسئولان اهمیتی ندارد. سرنوشت خداحافظی معروف و عمو مشابه بود و هر دو تلخ بود.

آیا سعید معروف قربانی سیاست است؟

سعید معروف ، ستاره تیم ملی والیبال کشور با اعلام پستی در صفحه اینستاگرام خود پس از ناکامی تیم ایران در المپیک ، از بازی های ملی خود خبر داد. او در صفحه شخصی خود نوشت: “من خیلی تلاش کردم تا محتوای قلبم را در زیر این پست در پایان داستان بیان کنم ، اما آنقدر زیاد بود که شاید هیچ کس جرات خواندن آن را نداشت. این صفحه تنها جایی است که در مورد آن صحبت کرده ام و در مورد آن صحبت خواهم کرد. با توجه به همه طرفداران والیبال و بنده حقیر ، قطعاً در اسرع وقت به سوالات همه پاسخ خواهم داد و قطعاً سعی خواهم کرد تا آنجا که ممکن است واضح صحبت کنم. البته بیشتر آنها نشانه سپاسگزاری از تلاش مشتاقانی است که مهربانی آنها شامل من در این چند سال ورزش می شد. اگرچه می خواهم در سکوت از والیبال خداحافظی کنم ، خوب ، این زمان خوبی برای صحبت است. “به زودی می بینمت.”

سعید معروف در دوران حضورش در ایران و تیم ملی تلاش زیادی کرد تا او را یک نابغه لقب دهند ، اما سعید معروف نیازی نداشت آنقدر معروف باشد که عملکرد را زیر سوال ببرد ، بنابراین باید به او گفت باید راه برود. تعهد و تلاش های معروف برای افتخارآفرینی ایران را نمی توان انکار کرد ، این را اشک هایی که پس از حذف ایران از المپیک بر گونه هایش سرازیر شد ، گواه است. مصاحبه ای که به نقل از وی منتشر شد منتشر شد و رسانه ها نوشتند: “یکی از مجریان رادیو در برنامه اظهار داشت که سعید معروف پس از شکست تیم والیبال ایران مقابل ژاپن و حذف تیم ملی از المپیک اظهارات بسیار متناقضی بیان کرد. . و به شدت به وزیر ورزش حمله کرد. “مجری رادیو ادامه داد:” موضوعی که سعید معروف بسیار بر آن تاکید کرده این است که با حضور سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش ، سال های سیاه برای ورزش ایران فرا رسیده است. “

به گفته مجری رادیو ، سعید معروف با اشاره به قهرمانی پرسپولیس برای پنجمین بار متوالی در ادامه اظهارات خود گفت: “وزیر ورزش بیشترین نگرانی را برای گلزنی پوکر و تیم دارد و کل ورزش را فراموش کرده است” این روش قدیمی مورد استفاده قرار گرفت. زیرا قبلاً از ترفندهای زیادی برای پایان بخشیدن به جلال نویسندگان مانند علی روز استفاده شده است. سعید معروف ، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران ، نقل قول خودگردان علیه سلطانی فر را تکذیب کرد: “او در چند ماه گذشته با هیچکس و رسانه ها مصاحبه نکرده است و این نقل قول فقط یک شیطنت رسانه ای است.”

معروف قصد ماندن ندارد و این امتناع را تنها برای حفظ اعتبار و شرافت خود منتشر می کند. سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان درباره خداحافظی سعید معروف از تیم ملی تصریح کرد: سعید نیز تصمیم خود را گرفته است. به زودی باید منتظر نامه خداحافظی ناخدا باشیم. او در راه آمریکا است و فکر می کنم وقتی به مقصد رسید ، نامه خود را منتشر کند. معروف به من گفت که احتمالاً نامه خود را در مورد پرواز به ایالات متحده می نویسد و به زودی منتشر می کند.

عمو قربانی سیاست شد

اتفاقی که سعید معروف برای اعلام پایان حضورش در تیم ملی والیبال ایران افتاد ، چند سال پیش برای علی دایی ، ستاره تیم ملی فوتبال رخ داد. عمویم گل می زد و نحوه گل زدن را خوب می دانست. او هرگز به گلزنی بسنده نمی کرد. انگار او برای گلزنی به دنیا آمده بود. تقریباً همه آسیایی ها گل ها و شادی بی نظیر پس از گل را چشیده بودند. اما هیچ ستاره ای از زندگی جاودانه در فوتبال وجود ندارد. عمو استثنا بود ، اما قانون پایان عمر مفید ستارگان نیز از این قاعده مستثنی نیست. همه ستاره ها روزی ظاهر می شوند ، به اوج خود می رسند و در نهایت خداحافظی می کنند. این یک مثال مشهور است که “یک بازیکن فوتبال دو بار می میرد”. اولین بار زمان خداحافظی است. اما نحوه خداحافظی شما نیز مهم است. خداحافظی عمو با فوتبال ملی قشنگ نبود.

در ایران ، همه به دنبال مقصر شکست ها هستند ، مقصر “شکست” جام جهانی 2006 از پیش تعیین شده بود. علی دایی. پس از جام جهانی 2006 ، بهترین گلزن تاریخ جام ملت های آسیا (14 گل) برای جام جهانی 2007 به تیم ملی دعوت نشد و بدون جنجال از تیم ملی خداحافظی کرد. عمو ساکت بود و به نظر می رسید می داند که وقتی او رفت ، مشخص شد که نبودن او یک فاجعه است. وی همچنین درباره برکناری خود از هدایت تیم ملی فوتبال پس از شکست مقابل عربستان در آوریل 1988 گفت: احمدی نژاد (رئیس جمهور سابق) من را سرمربی تیم ملی نکرد ، بلکه من را اخراج کرد. زمانی که من سرمربی تیم ملی کفاشیان بودم ، او در کنار علی آبادی بود که به من گفت سرمربی تیم ملی شوم اما احمدی نژاد بعد از بازی با عربستان من را ترک کرد.

وی در مورد برکناری برای اولین بار گفت: چون به علی دایی پیشنهاد شرکت در ستاد انتخاباتی احمدی نژاد داده شد و من قبول نکردم ، دستور برکناری من را صادر کردند. او ناامید شد و در آوریل امسال گفت: “من فکر نمی کنم بازگشت به عنوان مربی به فوتبال ایران به هیچ عنوان اتفاق بیفتد. برای فعالیتهای خارج از ایران ، جایی که اکثر لیگها در حال حاضر مسابقات خود را برای نیم فصل دوم ادامه می دهند. امیدوارم در صورت ایجاد شرایط مناسب ، تصمیم بگیرم که آیا می توانم برای شروع فصل بعدی فوتبال در خارج از ایران کار کنم یا خیر. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *