کوید: Gb ، موارد بسیار زیادی در جزیره ویت ، هلیکوپترهای عملیاتی – اروپا

[ad_1]

(آنسا) – لندن ، 12 ژانویه – از ناحیه ای که عفونت های پوستی کمتری در انگلیس دارد تا شیوع مواد منفجره طی چند هفته.

هشدار در بیمارستان های جزیره وایت در جنوب انگلیس وجود دارد ، جایی که موارد با سرعت “نجومی” در حال تکثیر هستند ، همانطور که امروز توسط منابع پزشکی در گاردین آنلاین اعلام شد و در آنجا بخش های بیمارستان های محلی به اندازه کافی اشباع شده اند تا خواستار مداخله هلی کوپتر شوند. انتقال بیماران در موارد اضطراری به بیمارستانهای سرزمین اصلی انگلستان.

منابع نشان می دهد که تعداد آلودگی ها در جزیره کوچک – کمی بیش از 140000 نفر – از 74 برابر در مقایسه با دوره قبل از کریسمس افزایش یافته است: کمتر از 1٪ از کل) باقی مانده در ماه دسامبر در منطقه زرد. این روزنامه می گوید ، سیگنالی با محدودیت های نسبتاً محدود ، كه به نظر می رسد مردم محلی را بر آن داشته است كه در جشن های كریسمس ، با اجتماعات خانوادگی و اجتماعات خارج از اقدامات پیشگیرانه ، محافظ خود را به طور گسترده ای كنار بگذارند.

به گفته پزشکان ، این رفتار یکی از عواملی است که اخیراً باعث افزایش عفونت شده است ، که توسط “ویروس انگلیسی” ویروس Covid تقویت می شود ، در مجموع 1871 مورد فقط بین سال نو و 10 ژانویه ، قبل و بعد از معرفی قفل ملی سوم ثبت شده است: ٪ از کل مقدار ثبت شده در این جزیره خاص از ابتدای ابتلا به همه گیر. بنابراین ، کم شدن تخت های محلی ، حداقل برای جدی ترین بیماران ، اکنون نوعی بالابر هوا را برای انتقال آخرین افراد آلوده آغاز می کند. (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA