کوید: فرانسه ، عصر در 8 بخش دیگر – اروپا

[ad_1]

(ANSA) – پاریس ، 09 ژانویه – فرانسه برای مقابله با روند رو به رشد ویروس Covid-19 و تهدید انواع جدید از Gb و آفریقای جنوبی ، فرانسه تصمیم گرفته است که منع رفت و آمد از 20 به 18 به 8 مورد دیگر منتقل شود بخشها مقامات محلی در اعتراض به سرکوب جدید ، که آن را بی نتیجه می دانند ، اعتراض می کنند.

نخست وزیر ژان کاستکس هنگام بازدید از Tarbes ، در پیرنه ، از پیشرفت ممنوعیت خروج از خانه در ساعت 6 بعد از ظهر در 8 منطقه دیگر ، علاوه بر 15 منطقه ای که این سختگیری برنامه ها از هفته قبل به اجرا درآمده است ، خبر داد. . تقریباً به طور انحصاری ، گروهی از مناطق در شرق و مرکز شرق فرانسه تحت این اقدامات “دشوار اما ضروری” قرار دارند ، به گفته کاستکس ، نگران “اپیدمی ای است که در برخی مناطق بازگشت نمی کند یا شدت نمی یابد”.

بخشهای جدیدی که شما باید از ساعت 18:00 یکشنبه در خانه اقامت داشته باشید عبارتند از: Allier (مرکز) ، Alpes-Haute-Provence (جنوب) ، Cote-d’or (مرکز) ، Haut-Rhin و Lower Rhine (شرق). ) ، Bouches-du-Rhône (منطقه مارسی ، جنوب) ، شر (مرکز) و Vaucluse (جنوب شرقی).

در پاریس و ایل دو فرانس – که در آن گردش ویروس زیاد است اما نگران کننده نیست – مقررات منع رفت و آمد در 20 (ANSA) همچنان برقرار است.

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA