کوید: با وجود سخت گیری اتحادیه اروپا و اروپا ، Gb در تأمین واکسن اطمینان دارد

[ad_1]

(ANSA) – لندن ، 26 ژانویه – در حال حاضر تولید جهانی واکسن Covid با ظرفیت تولید اولیه شرکت های دارویی “محدود” شده است ، اما انگلستان – که به جلو حرکت می کند – اطمینان دارد که قادر به دریافت مقادیر توافق شده است برای چند هفته آینده. این اظهارات امروز توسط ندیم زاهاوی ، وزیری تعیین شده توسط بوریس جانسون برای هماهنگی کمپین واکسیناسیون انگلیس ، علی رغم تشدید صادرات دوزهای تولید شده در بلژیک توسط Pfizer ، تهدید شده توسط اتحادیه اروپا در زمینه اختلاف در مورد تاخیر در تحویل تا 27

زاهاوی تأكید كرد كه پادشاهی متكی به تحویل 15 میلیون دوز مورد نیاز برای تأمین هدف دولت توری در رسیدن به این مهلت برای تأمین حداقل دولت اول در تمام 4 گروه اولویت دار كشور تا اواسط فوریه است: یعنی در دهه 1970 ، آسیب پذیرترین بیماران و پرسنل بهداشت و پزشکی در خط مقدم.

دیروز ، پس از اولین کسی که چراغ سبز واکسن Pfizer / BioNTech را در اوایل ماه دسامبر به AstraZeneca / Oxford داد ، جزیره بیش از 6.57 میلیون دوز اول و 470،000 تقویت کننده بود ، با این تفاوت که مجوزهای بعدی وجود داشت. و نمونه اولیه مدرنا. در کل ، دولت جانسون در چند ماه گذشته 360 میلیون دوز از 7 کاندیدای مختلف واکسن سفارش داده است: از جمله 40 میلیون از Pfizer و تقریبا 100 میلیون از AstraZeneca. و همچنین 4 میلیون نفر از Modern که قرار است در بهار وارد شوند.

(رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA