کوید: اسپانیا از ورود موج سوم – اروپا می ترسد

[ad_1]

(آنسا) – روم ، 04 ژانویه – پرونده های Covid-19 در اسپانیا دوباره در حال افزایش است. در هفته اول دسامبر ، پس از موج دوم ماه های اکتبر و نوامبر ، سقوط در عفونت ها وجود داشت ، اما از آن زمان منحنی افزایش یافته است. ال پائیس آن را می نویسد.

در کاتالونیا حدود 2000 مورد عفونت وجود دارد.

اندلس امروز یکشنبه 2200 عفونت جدید را گزارش داد که بالاترین رقم از 22 نوامبر است. کشور باسک مثبت – درصد آزمایشاتی که ویروس را تشخیص می دهد – 8٪ است. و جامعه مادرید چهارشنبه گذشته بیش از 4200 عفونت را ثبت کرده است ، رقمی که از اواخر سپتامبر مشاهده نشده است.

با این حال ، این سیگنال ها آنچه را که بسیاری از کارشناسان قبلاً به عنوان موج سوم توصیف کرده اند ، به طور کامل منعکس نمی کنند. تعطیلات تعداد آزمایشات انجام شده و موارد تشخیص داده شده و فراوانی را کاهش داده است. در طول هفته 21 تا 27 دسامبر ، جوامع 843،330 PCR و تست آنتی ژن انجام دادند که 124،000 کمتر (یک کاهش 12.8٪) نسبت به آزمایش های هفته قبل بود.

Clara Pratts ، محقق زیست شناسی محاسباتی در دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا (UPC) ، اذعان می کند: “در این روزهای تعطیل همه شاخص ها تحریف شده است”: فرکانس پایین تر از حد واقعی است. “(HANDLE).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA