کوید: آرژانتین ممنوعیت سفر را تا 28/2 – آمریکای لاتین تمدید می کند

[ad_1]

(آنسا) – بوئنوس آیرس ، 1 فوریه – دولت آرژانتین دستور داده است که تعطیلی مرزهای خود را تا 28 فوریه تمدید کند ، اقدامی با هدف مبارزه با بیماری همه گیر ویروس کرونا ، که به ویژه بر ورود خارجی های خارجی تأثیر می گذارد.

فرمان مربوطه 67/2021 ، به امضای هماهنگ کننده دولت سانتیاگو کافیرو و وزرای کشور و بهداشت ، امروز در روزنامه رسمی آرژانتین منتشر شد.

در ماده 30 به طور خاص عنوان شده است كه “این اقدام ممنوعیت ورود به سرزمین ملی ، از جمله تا 28 فوریه 2021 ، را برای اشخاص خارجی كه در این كشور اقامت ندارند ، از طریق بنادر ، فرودگاه ها و نقاط مرزی گسترش می دهد ، برای عفونت “.

علاوه بر این ، سازمان هواپیمایی کشوری ملی (ANAC) “از امروز تعلیق مجوزها و مجوزهای تنظیم شده در مورد عملیات حمل و نقل هوایی در پروازهای مستقیم را که پادشاهی متحده بریتانیا و ایرلند به عنوان مبدا یا مقصد خود دارند ، حفظ خواهد کرد. وجود نسخه جدید (انگلیسی) Covid-19 “.

در این تصمیم اداری توجه ویژه ای به پروازهای ایالات متحده ، مکزیک ، اروپا و برزیل ، دستور کاهش “فرکانس هوای مسافران 30٪ برای سه مقصد اول و 50٪ برای برزیل” صورت گرفته است.

سرانجام ، بر اساس گزارش روزانه وزارت بهداشت که شب گذشته در بوینس آیرس منتشر شد ، با 4،975 مورد جدید ، تعداد عفونت ها از مارس گذشته به 1،927،239 رسیده است ، در حالی که تعداد تلفات اکنون 47،974 است ، که 49 مورد در آخرین ثبت شده است ساعت 24 (ANSA)

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA