ژاپن: خودکشی ها برای اولین بار در 11 سال گذشته در حال افزایش است – آسیا

[ad_1]

(آنسا) – توکیو ، 22 ژانویه – اولین افزایش در خودکشی ها در 11 سال گذشته در ژاپن ، با مواردی که هنوز بیشتر زنان و افراد جوان را تحت تأثیر قرار می دهد ، در شرایط ناامنی در حال رشد ناشی از بیماری همه گیر ویروس کرونا.

بر اساس داده های اولیه آژانس پلیس ملی (NPA) ، تعداد افرادی که جان خود را از دست داده اند 3.7٪ در سال 2020 به 20919 نفر افزایش یافته است: این اولین افزایش از سال 2009 است ، زمانی که اقتصاد از بحران مالی خرد شد و باعث تعداد زیادی از موارد ورشکستگی و از دست دادن شغل قابل توجه.

به طور تفصیلی ، آخرین آمار نشان می دهد که یک درصد کاهش در خودکشی در مردان وجود دارد – که در هر صورت بالاترین نمونه 13943 را نشان می دهد ، در حالی که در زنان جهش 14.5 درصدی وجود دارد ، 6976 ، بالاترین رقم در 5 سال گذشته.

یک بار دیگر ، ناامنی شغلی ، بار بیشتر مراقبت از کودکان و ناخوشایند زندگی مشترک اجباری در خانواده می گویند که در طی همه گیری ، متخصصان میزان استرس را برای زنان بیش از مردان افزایش می دهند. تعداد دانش آموزان با 440 مورد نیز نگران کننده است ، که یک سطح رکورد است ، و بیش از اوج قبلی از 2009 است.

وزارت رفاه اجتماعی و بهداشت وضعیت “کمترین نگران کننده” را توصیف کرد ، نشان می دهد که چگونه اورژانس بهداشتی باعث ایجاد چندین عارضه و موانع هنوز ناشناخته شده است که دولت قصد دارد از طریق خدمات مشاوره ای و کمک های خصوصی علاوه بر حمایت اقتصادی برای تجزیه و تحلیل قشر وسیع تری از جمعیت. NPA اعلام کرد که گزارش نهایی را در ماه مارس منتشر می کند و به تجزیه و تحلیل جامع تری از این پدیده کمک می کند. (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA