پلیس راهور جریمه پیامکی جعلی را توضیح می دهد

[ad_1]

کد خبر: 412378

تاریخ ثبت نام: 1400/5/29 18:40

نظرات تایید شده: 0

هموطنان گرامی شایسته است به شایعات مربوط به فضای مجازی توجه نکنند بلکه فقط به مطالب و اخبار منتشر شده در وب سایت پلیس راهور (www.rahvar120.ir) یا سایر خبرگزاری های رسمی و اخبار صدا توجه کنند. -o – سیما از افسران پلیس راهنمایی و رانندگی و به عنوان پایه عمل می کند. دادن.

خلیج فارس: معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت: مطلبی با عنوان “در صورت دریافت پیامک با جریمه یک میلیون تومانی ، با 110 تماس بگیرید” در فضای مجازی در حال انتشار است که کاملاً تخیلی و غیرواقعی است و توسط پلیس. تکذیب کرد.

بر اساس گزارش خلیج فارس به نقل از وب سایت پلیس راهور ، سرهنگ عینولا جهانی افزود: “اگر جریمه پیامک با شناسه حساب و شناسه پرداخت توسط پلیس و مالک یا مالک قانونی وسایل نقلیه ارسال شود ، می تواند برابر با مقاله باشد. 5 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی به همراه اسناد و مدارکی که به پلیس راهنمایی و رانندگی در استانها یا شهرستانها ارسال شده است تا در زمان مناسب موضوع را بررسی کنند.

وی افزود: “هموطنان عزیز ، شایسته است به شایعات مربوط به فضای مجازی توجه نکنید و فقط به مطالب و اخبار منتشر شده در وب سایت پلیس راهور (www.rahvar120.ir) یا سایر خبرگزاری های رسمی و اخبار غم انگیز توجه نکنید. -o-Sima از پلیس راهنمایی و رانندگی. “در قلب عمل باشید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *