وقتی از صخره عبور می کنند تا به آب برسند!

[ad_1]

خلیج فارس: معاون شرکت آب منطقه ای بوشهر گفت: منابع آب استان دچار افت جدی شده است ، بنابراین در برخی از قسمت های عمق کف از کف سنگ عبور کرده است.

به گزارش خلیج فارس؛ عبداللطیف عباسی نژاد اظهار داشت: منابع آب سطحی و زیرزمینی استان در سالهای اخیر به دلیل کاهش بارندگی و افزایش بیش از حد غیر مجاز سفره های زیرزمینی به شدت کاهش یافته است ، بنابراین در برخی از مناطق استان عمق کف از سنگ عبور کرده است.

وی ادامه داد: اگرچه بیشتر دشت های ما بسته است و سفره های زیر آب ما نیمه جان است ، اما ما اغلب شاهد حفاری های مجازی هستیم که عمر سفره را از بین برده است.

معاون حفاظت و استفاده از منابع آب شرکت آب منطقه ای بوشهر در مورد نحوه برخورد با متخلفان در این زمینه گفت: افرادی که قانون را زیر پا می گذارند خود را به عنوان متخلف در دادگستری معرفی می کنند.

عباسی نژاد اظهار داشت: ناظران گروه گشت ما برای ادای احترام و حفاظت از منابع آب و عدم اجازه نقض حقوق کاربران مجاز ، دائماً در مناطق مختلف استان حضور دارند.

وی افزود: در همین راستا همکاران ما در چند روز گذشته و در دشت های مناطق مختلف استان از جمله شهرستان دشتستان چندین دستگاه حفاری غیرمجاز را توقیف کرده اند.

معاون حفاظت و بهره برداری از منابع آب شرکت آب منطقه ای بوشهر گفت: جمع آوری لوله های آب غیرمجاز ، توقیف چاه ها و ابزار حفاری غیرمجاز و همچنین پر شدن چاه های غیر مجاز از جمله فعالیت های انجام شده برای حفاظت از آبفای استان است. منابع آبی.

عباسی نژاد با وضع قوانینی در استفاده صحیح از منابع آب ، از هموطنان خواست که سفره های زیرزمینی را احیا کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.