وزیر کشور اطمینان داد که حق از بین نخواهد رفت

[ad_1]

خلیج فارس: نماینده همتی در ستاد مبارزات انتخاباتی کشور با استناد به جزئیات دیدار همتی با وزیر کشور گفت: آنچه در جلسه با وزیر کشور مورد بحث قرار گرفت این است که وزارت کشور برای انجام انتخابات به بهترین وجه ممکن انجام می دهد و ما هم انجام می دهیم انتظار دیگری از وزارت کشور نداشته باشید.

به گزارش خلیج فارس به نقل از ایسنا ، جهانبخش خانجانی ، نماینده عبدالناصر همتی ، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، صبح شنبه به وزیر کشور گفت که دلیل حضور همتی در ستاد مبارزات انتخاباتی کشور ، پاسخ ندادن به س Askال است درباره انتشار نامه منتسب به مبارزات ابراهیم رئیسی مبنی بر اعلام پیروزی این نامزد در انتخابات ، وی گفت: “این نامناسب است” و گفت: “ما اکنون به سراغ وزیر کشور همتی رفته ایم و وی گفت که سعی می کنیم قوانین و آرا yet هنوز شمارش یا جمع بندی نشده اند.

وی گفت: طرح دعوی برای داوطلب نارس است و در این شرایط که نامزدها باید آرام باشند این رفتار غلط است.

نماینده همتی در ستاد مبارزات انتخاباتی کشور همچنین در پاسخ به سوالی درباره انتخابات مهندسی گفت: بعید می دانم.

خانجانی درمورد دلیل دقیق سیستم انتخاباتی تأکید کرد: این سوال باید توسط مسئولان وزارت کشور پاسخ داده شود. وزیر اطمینان داد که همه تلاش خود را می کنند تا هیچ حقی را از دست ندهند.

وی گفت: “در جلسه با وزیر کشور بحث شده است که وزارت کشور همه تلاش خود را برای دستیابی به انتخابات به خوبی انجام می دهد و انتظار دیگری غیر از وزارت کشور نداریم و امیدوارم مردم این طعم غلط را بچشند رفتار – اخلاق. “تلخ نباشید و مردم را گول نزنید تا در چهار سال ریاست جمهوری را به دست آورید.

نماینده همتی در ستاد مبارزات انتخاباتی کشور وقتی از او در مورد مشارکت مردم س askedال شد گفت: با توجه به اعدادی که من دارم مشارکت 28 و نیم میلیون نفر است. تا اینکه دو نفر دیگر نمی توانستند رأی دهند[از مردم] آنها هنوز رأی نداده اند ، اما طبق تصمیم ستاد کرونا تا ساعت 2 تمدید نخواهد شد. من و آقای همتی از وزیر کشور خواستیم که در صورت امکان زمان رأی دهی را تمدید کند ، اما آنها گفتند با توجه به تصمیمی که آنها با هیئت امنا گرفتند ، جلب شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *