وحشت در لوئیزیانا ، جوان 15 ساله با ضربات چاقو به صورت زنده در شبکه های اجتماعی – آمریکای شمالی کشته شد

[ad_1]

وحشت در لوئیزیانا ، جایی که یک دختر 15 ساله در فروشگاه والمارت با ضربات چاقو کشته شد ، همه در شبکه های اجتماعی زندگی می کنند مقامات چهار نوجوان بین 12 تا 14 سال را دستگیر کردند. کلانتری شهرستان کالکاسیو تونی مانکوزو توضیح داد: “کل قتل در شبکه های اجتماعی منتشر شد ، به نظر می رسد هیچ پشیمانی وجود ندارد “.

پلیس توضیح داد که در قتل در فروشگاه بزرگ والمارت از یک چاقوی مسروقه استفاده شده و بسیاری از شواهد در فیلم منتشر شده جمع آوری شده است. کلانتر مانکوزو توضیح داد: “کل پرونده از طریق فیس بوک و اینستاگرام به صورت زنده در مقابل ما اتفاق افتاد.” ما از همه آنچه اتفاق افتاده فیلم داریم. و بسیار آزار دهنده است “.

انگیزه آن مشخص نیست ، اما طبق گفته پلیس ، همه چیز می تواند از یک برخورد در یک سینما متولد شود. مقتول پس از ضربات چاقو به بیمارستانی در دریاچه چارلز منتقل شد و در حالی که چهار دختر دستگیر شده (یکی 14 ، دو 13 و دیگری تنها 12) به بازداشتگاه نوجوانان منتقل شدند ، درگذشت.

کلانتری توضیح داد که اینگونه بود “سومین قتل در شش ماه اخیر درگیر جوانان بین 11 تا 16 سال”: “آنها می آیند از همه زمینه ها و از همه نژادها هستند. ما یک مشکل داریم در جامعه ما ، که مجبور خواهیم بود با آن روبرو شویم ، و همینطور است دسترسی به سلاح برای کودکان “.

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA