همکاران ناوالنی دستگیر شدند ، همچنین شورشی پوسی – آسیا

[ad_1]

برخی از نزدیکترین همکاران حریف الکسی ناوالنی مسکو تایمز گزارش داد ، آنها به ظن نقض قوانین علیه کوید پس از بازرسی از خانه ها و دفاترشان دستگیر شدند: رئیس صندوق ضد فساد فله ای ، ایوان ژدانف. این دستگیری ها پس از اعتراضات گسترده شنبه گذشته علیه بازداشت حریف صورت گرفت. برادر مخالف اولگ ، وکیل ضد فساد لیوبوف سوبول و رهبر اتحادیه پزشکان ، آناستازیا واسیلیوا در 48 ساعت دستگیر شدند.

همچنین ماریا آلخینا، یکی از مشهورترین اعضای گروه معترض شورش گربهبه عنوان بخشی از همین تحقیقات به مدت 48 ساعت دستگیر شد. نقض ادعایی محدودیت ها علیه اپیدمی کوید -19 شامل حبس تا دو سال است که اگر مقامات معتقدند عدم رعایت آن منجر به مرگ کسی شده است ، می تواند تا پنج سال حبس باشد. مرکز کرونا ویروس ادعا می کند که حداقل 19 نفر از افراد مثبت کوید در اعتراضات در بازداشت ناوالنی در مسکو شرکت کردند.

الکسی ناوالنی به محض بازگشت به مسکو پس از پنج ماه اقامت در آلمان ، به اتهامات سیاسی دستگیر و زندانی شد. در برلین ، دشمن در کما بستری شد و پس از مسموم شدن در روسیه مجدداً بهبود یافت ، که سرویس های مخفی کرملین مظنونین اصلی آن هستند.

کمیته تحقیقات روسیه تحقیقات را علیه لئونید ولکوف ، هماهنگ کننده دفاتر منطقه ای حریف الکسی ناوالنی ، به اتهام تحریک نوجوانان برای شرکت در اعتراضات غیرمجاز آغاز کرده است. سخنگوی کمیته تحقیق ، سوتلانا پترنکو به اینترفکس گفت.

حداقل 4،002 نفر در روسیه دستگیر شده اند که در اعتراضات گسترده شنبه گذشته در بیش از 100 شهر در برابر افشاگری مخالف شرکت کرده اند: گزارش OVD-Info ، به روزرسانی تراز دستگیری خود.

تحقیقات مشترک توسط بلینگکت ، اینسایدر و اشپیگل ادعا می کند که واحد ویژه اطلاعاتی ادعا شده روسیه ، که ادعا می کند الکسی ناوالنی را با نوروتوکسین نوویچوک دنبال و احتمالاً مسموم کرده است ، دست کم در سه قتل دست داشته است. با استفاده از اطلاعات مربوط به سفر ماموران FSB ، خبرنامه ها می گویند که این اطلاعات به قتل فعال و روزنامه نگار تیمور کوآشف ، فعال روسلان ماگومدراگیموف و سیاستمدار نیکیتا ایسایف مرتبط بوده است.

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA