نقش انتخابات و کنکور برای گسترش تاج بی اساس است

[ad_1]

خلیج فارس: معاون استاندار بوشهر گفت: کسانی که می گویند انتخابات و کنکور باعث گسترش تاج شد ادعاهای بی اساس می کنند ، زیرا هر دو مطابق با همه مقررات بهداشتی انجام شده است.

به گزارش خلیج فارس ، محمد تقی ایرانی در جلسه رهبری ولیعهد در استان گفت: “کسانی که می گویند انتخابات و کنکور باعث گسترش تاج در جامعه شد باید بدانند که این دو واقعه در استان به صورت بقیه کشور “و اینکه هیچ یک از عوامل اجرایی انتخابات تحت تأثیر قرار نگرفته اند ، گواه این موضوع است.

وی ادامه داد: در طول مبارزات انتخاباتی در استان بوشهر ، هیچگونه مراسم و گردهمایی رسمی در انتخابات مجاز نبود ، هرچند ممکن است برخی از ستادهای انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا تجمعات غیرقانونی برگزار کرده باشند و امروز این افراد باید پاسخگوی اقدامات شما باشند. “

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: امروز کشور به ویژه استان های جنوب شرقی و جنوبی از جمله سیستان و بلوچستان ، هرمزگان و بوشهر به موج پنجم تاج کشیده شده و در وضعیت تاج قرمز قرار دارند.

ایران تأکید کرد: در این شرایط ، بدون کمک و حمایت مردم ، کنترل وضعیت حاد ویروس کرونا امکان پذیر نیست.

وی همچنین در مورد واکسیناسیون در برابر کرونا در استان بوشهر گفت: علی رغم نیاز به واکسیناسیون در این شرایط ، مردم در برخی از شهرهای استان بوشهر از جمله آسالویه و کنگان از این اقدام استقبال نمی کنند زیرا نیاز به واکسیناسیون در این مناطق با توجیه مردم “

معاون امور سیاسی ، امنیتی و سیاست های اجتماعی استانداری بوچر افزود: در شرایط خاص استان بوشکر ، وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی قول داده است که 60 هزار دوز واکسن به آن استان تحویل دهد که 30 هزار دوز آن است. وارد شده است. 000 دوز به استان ارائه می شود.

ایران گفت: انتظار داریم با اجرای این برنامه 11 درصد از مردم استان واکسینه شوند و تا پایان امسال میزان واکسیناسیون به 90 درصد افزایش یابد.

وی با تأکید بر لزوم همکاری همه دستگاه های اجرایی برای تأمین زیرساخت های لازم برای واکسیناسیون و انطباق با دستورالعمل های بهداشتی ، اظهار داشت: ما درک می کنیم که بیماری عروق کرونر قلب یکی از نگرانی های مردم است اما تأمین سلامت انسان است. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *