ناوالنی ، در 17 ژانویه به روسیه – اروپا بازگشتم

[ad_1]

(آنسا) – مسکو ، 13 ژانویه – الکسی ناوالنی ، حریف روسی قصد خود را برای بازگشت به مسکو روز یکشنبه اعلام کرد. ناوالنی در حال حاضر در آلمان ، جایی که تحت درمان مسمومیت با نوروتوکسین بود ، نوشت: “من در 17 ژانویه با پرواز پوبدا به خانه می آیم ، بیا و مرا بیاور”.

ناوالنی در اینستاگرام نوشت و گفت كه قصد دارد روز یكشنبه به روسیه برگردد: “من زنده مانده ام. و حالا پوتین ، كه دستور ترور من را داده بود ، به نوكرانش می گوید كه همه كار را برای جلوگیری از بازگشت من انجام دهند.”

دیروز ، ناوالنی اعلام کرد که خدمات کیفری روسیه از دادگاه خواسته است وی را به دلیل نقض شرایط مجازات تعلیقی اش که در اواخر سال 2014 به سه سال و نیم محکوم شده بود ، به زندان بیندازد. دادگاه دیگری در اواخر دسامبر برگزار شد. مشكلاتي كه در برابر ناوالني به وجود آمد: حريف توسط محققان روسي متهم به هزينه كردن براي اهداف شخصي حدود 3.9 ميليون يوروي جمع آوري شده از سوي سازمان هاي غيرانتفاعي وي از جمله بنياد مبارزه با فساد اداري است كه غالباً باعث خجالت پوتين و عزيزانش مي شود دوستان متحدین. به گفته مخالفان نزدیک به ناوالنی ، اینها اتهاماتی با انگیزه سیاسی است که هدف آنها جلوگیری از بازگشت دشمن به روسیه است. (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA