مکرون ممکن است محاصره سوم را روز یکشنبه – اروپا اعلام کند

[ad_1]

(آنسا) – پاریس ، 29 ژانویه – رئیس جمهور امانوئل مکرون ممکن است یکشنبه شب به طور زنده به فرانسوی ها خطاب کند تا محاصره سوم را اعلام کند ، که اکنون در میان ترس از گسترش انواع Covid-19 ، به ویژه از منشا British انگلیسی ، اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. این را منابع دولتی در تلویزیون Bfm فاش کردند.

در حالی که وزیر بهداشت اولیویه وران دیروز در یک کنفرانس مطبوعاتی تکرار کرد که کشور “در مرحله رشد شدید اپیدمی نیست” ، قفل شدن “پیشگیری” در مقابل یک فلات عفونت با حدود 18 / 20،000 مورد در روز که برای هر روز ثابت است ، اجتناب ناپذیر به نظر می رسد چند هفته

طبق Bfm ، این تصمیم باید با بررسی آخرین داده ها در مورد عواقب منع رفت و آمد در ساعت 18:00 روز شنبه آینده گرفته شود ، که به نظر می رسد برای تغییر روند آلودگی کافی نیست.

موضوع این ساعات ، بین “سخت” بهار گذشته و “نرم” نوامبر گذشته ، موضوع این نوع قفل است که من به آن منتقل می شوم. فرضیه رایج این است که ماکرون ممکن است مسدود کردن “ترکیبی” را انتخاب کند ، که “طبق نظر Bfm” “برای جوانان دشوارتر است” ، با داشتن مدارس و دانشگاه های آزاد حداقل یک روز در هفته. (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA