مهندسی مکانیک در تخت جمشید رنج می برد + آمار

[ad_1]

خلیج فارس: امشب تیم های پرسپولیس و ماشین سازی در تبریز به مصاف هم می روند ، بنابراین هر دو تیم هفته بیست و هشتم این بازی را انجام داده اند. این تقابل در شرایطی اتفاق می افتد که اوضاع برای دو تیم کاملا متفاوت است: پرسپولیس پیشرو است و برای قهرمانی ، مهندسی مکانیک می جنگد ، اما سقوط کرده و هیچ شانسی وجود ندارد.

به گفته فرارو ، با توجه به موقعیت هر دو تیم در جدول رده بندی ، ممکن است به نظر برسد پرسپولیسی ها امشب در تبریز کار آسانی دارند. وضعیت دو تیم همین را نشان می دهد اما وقتی به آمار تقابل این دو نگاه می کنیم ، مشخص می شود پرسپولیس بازی خیلی آسانی مقابل ماشین سازی نداشته است.

حداقل در جلسات قبلی این دو تیم که چنین بود و پرسپولیس اگرچه پیروز شد اما با درد و رنج توانست از سد رقیب تبریزی عبور کند. این مسئله موضوع گزارش فوتبال 360 است که با جزئیات بیشتری در مورد آن بحث شده است. در بخشی از این گزارش آمده است: پرسپولیسی ها در لیگ شانزدهم ، زمانی که ماشین سازی برای اولین بار در لیگ برتر بازی کرد ، چهار بار برای قهرمانی و یک جام حذفی مقابل آنها به تبریز سفر کرده اند. هر چهار مسابقه به سود پرسپولیس به پایان رسید. در لیگ شانزدهم پرسپولیس در خانه یک بازی برگشت با ماشین سازی برگزار کرد و 2-0 پیروز شد و همین پیروزی پرسپولیس را پس از 9 سال به عنوان قهرمانی لیگ برتر رساند.

در لیگ هجدهم ، پرسپولیس روزهای سختی را در دوران بدون پنجره تجربه کرد. با این حال آنها در اولین مسابقه با یک گل شجاعانه در دقیقه 93 خلیل زاده به پیروزی رسیدند و امتیازات تعیین کننده ای را به دست آوردند. فصل گذشته پرسپولیس دو بار برای بازی در رشته مهندسی مکانیک به تبریز رفت. در یک مسابقه از جام حذفی ، آنها با گل وحید امیری (11 + 90) برنده شدند. گل قبل از بازی در وقت های اضافه به گل رسید. در لیگ برتر ، ترابی با یک پنالتی در دقیقه 85 به پیروزی رسید.

آمار بازی ها نشان می دهد که ماشین سازی در تبریز یک باخت مطلق برابر پرسپولیس بود ، اما هرگز به راحتی شکست نخورد. سه برد از 4 برد پرسپولیس مقابل ماشین سازی با گلهای 85 ترابی ، 93 خلیل زاده و 101 امیری به ثمر رسید.

پرسپولیس برای پیروزی در این فصل به امتیازهای زیادی برای بازی با این خودروساز احتیاج دارد و این بار دیگر تا آخرین لحظه خطر پیروزی را ندارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.