مهاجران: سازمانهای غیردولتی ، فقط 50 خردسال در سرما در بوسنی و هرزگوین – اروپا

[ad_1]

(آنسا) – رم ، 28 ژانویه – حداقل 50 نوجوان در خارج از منزل ، در ساختمان های متروکه یا پناهگاه های موقت در بوسنی و هرزگوین زندگی می کنند ، بدون هیچ گونه محافظت و خطرات جدی برای سلامتی و ایمنی آنها. این زنگ هشدار تنظیم شده توسط Save the Children برای مهاجران بدون سرنشین زیر 18 سال است که “بدون نظارت بزرگسالان در سرما مانده اند”.

“این سازمان توضیح می دهد -” خردسالانی كه با تلاش برای رسیدن به اروپا روبرو هستند – در میان 2500 مهاجر هستند كه تخمین زده می شود بدون اسكان مناسب در سراسر كشور پراكنده شده اند. 19 عفونت همچنان افزایش می یابد ، این نوجوانان روزها و شبهای خود را در خارج از منزل سپری می كنند عناصر و خطر سو abuse استفاده و خشونت “.

“من به مدت دو ماه در یک ساختمان اشغالی خوابیدم ، غذایی را که از سازمانهای بشردوستانه یا یک شهروند محلی دریافت کردم می خورم. حضور در چنین ساختمانهایی خیلی سرد است. ما برای گرم نگه داشتن آتش روشن می کنیم ، اما به دلیل دود نمی توانیم نفس بکشیم ، “یک پسر 17 ساله از بیهک به Save the Children گفت.

بر اساس ارقام رسمی ، این سازمان در بیانیه خود گفته است ، “حدود 500 خردسال بی سرپرست در مراكز پذیرش مختلف كشور به همراه حدود 450 كودك و خانواده های آنها وجود دارد. پس از تعطیلی دو اردوگاه بزرگ در سال گذشته ، تعداد اماكن در دسترس برای پناهندگان و مهاجران در بوسنی و هرزگوین “هرزگوین به طرز چشمگیری کاهش یافته است. پناهندگان و مهاجران ، از جمله کودکان ، فقط در صورت پذیرش رسمی می توانند ثبت نام شوند.”

(رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA