ماکرون ، واکسیناسیون بدون محدودیت سنی از 12 مه – اروپا

[ad_1]

(آنسا) – پاریس ، 06 مه – رئیس جمهور فرانسه امانوئل ماکرون واکسیناسیون های آزاد را “بدون محدودیت سنی” از 12 مه ، زمانی که دوزهای موجود باقی مانده است ، اعلام کرد. ماکرون امروز صبح از دوره جدید واکسن غول پیکر در بندر ورسای ، در جنوب غربی پاریس بازدید می کند.

این مرکز در پارک نمایشگاه Porte Versailles ، یک مرکز بزرگ نمایشگاهی در قسمت جنوب غربی پایتخت ایجاد شده است ، جایی که روزانه بین 2500 تا 3000 نفر می توانند واکسینه شوند. مسیر واکسن از چهار روز قبل و با شش جعبه در هر کدام – معادل 24 خط واکسیناسیون – تقسیم شده است. 7 روز هفته ، از ساعت 9:00 تا 18:00 باز است.

در کمتر از یک هفته ایجاد شده و کاملاً توسط Sapeurs-Pompiers de Paris ، آتش نشانی معروف پاریس اداره می شود. برای انجام واکسیناسیون ، فقط با Pfizer ، همان نجات دهنده ها هستند. قرار است تا ماه آگوست باز بماند.

رئیس جمهور که ساعت 10:30 صبح به محل رسید ، وزیر بهداشت اولیویه وران و وزیر شهروندی مارلین اسکیاپا را همراهی کردند. در منطقه پاریس ، یکی از پرجمعیت ترین و پرجمعیت ترین در اروپا ، بیش از یک ماه پیش در Stade de France ، استادیوم ماکسی ، ساخته شده برای جام جهانی 1998 فرانسه ، در شهرداری سنت دنیس. (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA