ماجرای سو the استفاده از داوطلب بارداری در کنکور چه بود؟

[ad_1]

خلیج فارس: از روز پنجشنبه ، اول ژوئیه 1400 ، ویدئویی در فضای مجازی توزیع می شود كه در آن یكی از داوطلبان 1400 كنكور سراسری گریه می كند و ماجرای سو he استفاده ای را كه در یكی از مناطق ورودی ملی به وی شده است ، روایت می كند. امتحان

به نقل از فارس به نقل از فارس ، داوطلب در این ویدئو گفت: “امروز من در مدرسه علی سینا امتحان ورودی داشتم ، من یک آنژیوكاتر دارم زیرا كه سه ماهه باردار هستم و نسخه پزشك نیز دارم.” من همه موارد را نشان دادم که باید سرها را کتک زد ، من حتی نامه بستری شدن را در بیمارستان نشان دادم ، مدیر مدرسه گفت “این (داشتن آنژیوکت) کلاهبرداری است ، شما باید آن را باز کنید”!

من را به دلیل آنژیوکاتامیا از جلسه بیرون کردند و گفتند “باید برگردی”! افسر بهداشت به آنجا آمد و نسخه من را تأیید کرد و گفت: “من باید سرم را تکان دهم ، بنابراین آنژیوکتاتور روی بازوی او وصله زده است.” مدیر مدرسه بسیار بد برخورد کرد.

پلیس آمد و من شکایت خود را نوشتم ، حتی اگر همه اطراف من گفتند: “این گناه است ، فرزندانش مقصر هستند” ، اما این خانم هنوز رفتار بدی داشت. به داخل گوشم نگاه کرد ، من گفتم مشکلی نیست ، او به داخل کفش من نگاه کرد ، من گفتم مشکلی نیست ، او جیب های من را جستجو کرد ، من گفتم مشکلی نیست! در مقابل همه آن افرادی که هنوز در را نبسته بودند و همه نشسته بودند ، در مقابل همه کارمندان گفت “مانتو را باز کن” ، من مانتو را باز کردم. بلوزم را دور بریزید تا مثلاً مرا بازرسی کند و بگویید “این بخشی از قانون است”! من گفتم: “چه قانونی به شما اجازه می دهد زن باردار را از این طریق تکان دهید؟!”

بعد از جلسه به او گفتم: “خانم ، رفتار عادلانه ای با زن باردار نبود!” او شروع به جیغ زدن کرد و سپس گفت: “صورتجلسه را بنویس” ، که من شرمنده و خسته شدم! بعد مرا از مدرسه بیرون کرد و گفت: “اشتباه کردی ، با این وضعیت به کنکور آمدی (!) چرا آمدی کنکور بدی؟” گفتم: “خانم! “من فوق لیسانس دارم. وقتی به اینجا آمدم ، این کنکور را دادم. قطعاً یک رشته خاص می خواستم. آمدم و شرکت کردم.” پلیس هم آمد. می دانم به جایی نمی رسد اما من به آموزش و پرورش رفتم آنها آقای رمضانی بودند. خدا خیرشان بدهد. وی افزود: آنها به من وقت دادند ، همه چیز را ضبط كردند و گفتند ، ما در حال بررسی و ردیابی دوربین ها هستیم و مطمئناً از عهده این كار بر خواهیم آمد.

با این وجود مدیرکل دفتر ارزیابی و شکایات عملکرد وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به پیگیری های خبرنگار ما گفت که پاسخ به این حادثه مربوط به حمایت از وزارت آموزش و پرورش است.

بر اساس محتوای فیلم منتشر شده و ذکر نام افسر امنیتی منطقه ، مشخص شد که این پرونده در تهران و در مدرسه دخترانه بوعلی سینا در منطقه 1 (فرمانیه) رخ داده است. وی در تماس با رئیس منطقه یک فقط به این موضوع اشاره کرد که “این موضوع در حال بررسی است و موضوع مربوط به امنیت است”!

انتظار می رود وزارت آموزش و پرورش در اسرع وقت پاسخ دقیق به افکار عمومی بدهد و با بزهکاران احتمالی برخورد جدی کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *