لبنان: رسانه ای ، روشنفکر ، در درگیری با حزب الله – خاورمیانه کشته شد

[ad_1]

(آنسا) – بیروت ، 04 فوریه – یک روشنفکر ، فعال سیاسی برجسته ، سردبیر ، بنیانگذار و مدیر یکی از مهمترین سازمانهای غیردولتی لبنان و معروف به اختلاف نظر با حزب الله ، در لبنان کشته شد.

طبق گزارش رسانه های محلی ، جسد بی جان لاکمن اسلیم 58 ساله صبح امروز در اتومبیل وی در جنوب لبنان ، در مکانی در حدود 70 کیلومتری جنوب بیروت ، منطقه زاهرانی پیدا شد. از اولین اطلاعات سوراخ گلوله در سر قابل مشاهده است. مسیر اسلیم از شب گذشته گم شده بود و امروز به دلایل شخصی به جنوب کشور رفته بود. اعضای خانواده طی چند ساعت گذشته زنگ خطر را به صدا درآورده بودند زیرا تلفن همراه وی غیرقابل دسترسی بود.

اسلیم که از یک خانواده شیعه برجسته در حومه جنوبی بیروت است و در دهه های اخیر به یکی از دژهای محبوب حزب الله طرفدار ایران تبدیل شده است ، علناً با کار ، انتشارات و مداخلات عمومی با اصل اعتراف گرایی سیاسی ، هویت و سلطه فرهنگی و سیاسی حزب الله. اسلیم به جای اصول شهروندی ، فرصت های برابر ، برابری شهروندان در خارج از فرقه هایشان ، یک مدافع بود ، یک شخصیت مرجع برای فعالیت های مدنی در لبنان و خاورمیانه بود.

او یک م publishingسسه انتشاراتی تأسیس کرد و در اوایل دهه 2000 سازمان امام (ملل) را برای حفظ حافظه جمعی نوشتاری و شفاهی لبنانی با همسر آلمانی خود مونیکا بورگمن تأسیس کرد.

دفاتر و فضای نمایشگاهی امام همیشه در قلب حومه جنوبی بیروت ، هارت هراکه بوده است ، اگرچه اسلیم و همکارانش بارها از طرف نهادهای محلی تحت فشار قرار گرفته اند و طرفداران حزب الله تهدیداتی از جمله مرگ را تهدید کرده اند. (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA