لئوناردو: بالگرد جدید ریاست جمهوری AW139 در کلمبیا – آمریکای لاتین

[ad_1]

(آنسا) – رم ، 11 ژانویه – لئوناردو AW139 بالگرد جدید رئیس جمهور کلمبیا خواهد بود.

این شرکت توضیح می دهد: “مشخص شده با پیکربندی ویژه VVIP ،” این بالگرد در بهار امسال تحویل داده می شود و توسط نیروی هوایی کشور مورد استفاده قرار می گیرد. “

با تحویل این هلی کوپتر ، “نیروی هوایی کلمبیا اولین مشتری نظامی این کشور خواهد شد ، در حالی که ناوگان AW139 کلمبیا در حال رشد است ، جایی که این مدل قبلاً در پنج هلی کوپتر برای عملیات حمل و نقل غیرنظامیان در حمایت از صنعت نفت و گاز موفق شده است. با اپراتور مهم Helistar SAS وارد سرویس شد “.

رئیس جمهور کلمبیا AW139 ، به گفته لئوناردو ، “از جمله ویژگی های دیگر مجهز به پیکربندی هشت نفره در جادارترین کابین در رده خود ، بالاترین استانداردهای ایمنی و کیت دفاع شخصی است که معمولاً برای هلی کوپترها تهیه می شود. برای حمل و نقل سران کشورها یا دولت ها “.

برای این شرکت ، “انتخاب AW139 VVIP در کلمبیا ، نقش برجسته لئوناردو در بازار جهانی هلی کوپترهای دو موتوره VIP را تأیید می کند ، که در آن 40٪ سهم دارد و همچنین موفقیت مدل را در سراسر آمریکای لاتین برای طیف گسترده ای از برنامه ها ، از جمله VIP و حمل و نقل دریایی ، امنیت و خدمات. “

AW139 “اغلب به جای UH-1 منسوخ انتخاب می شود.

نوع نظامی AW139M نیز توسط لئوناردو برای تأمین نیازهای چند منظوره نیروی هوایی ، ارتش ، پلیس و نیروی دریایی کلمبیا ارائه می شود. لئوناردو با بیش از 400 هلی کوپتر غیرنظامی و نظامی که هم اکنون در آمریکای لاتین در حال فعالیت هستند ، یکی از بازیگران اصلی بازار مرجع در سراسر منطقه است. “(ANSA).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA