فرانسه: راهپیمایی جلیقه های زرد و ضد ایمنی – اروپا

[ad_1]

(آنسا) – پاریس ، 30 ژانویه – تظاهراتی در سراسر فرانسه در این شنبه ، بیشتر آنها علیه قانون امنیت جهانی و به ویژه مقاله ممنوعیت انتشار تصاویر افسران پلیس در عمل ، بلکه همچنین در مورد سایر موضوعات. در میدان دبلیوپلیك ، پاریس ، جایی كه قرار است موكب بعد از ظهر وارد شود ، اتحادیه های روزنامه نگاران از ظهر تاكنون جمع شده اند.

در پایتخت – و همچنین در بسیاری از شهرهای دیگر مانند لیون ، لیل ، نانت ، استراسبورگ – تظاهرات شخصیت های اصلی دنیای فرهنگ ، علیه تعطیلی سینماها ، تئاترها و موزه ها وجود دارد.

حداقل 3 راهپیمایی مختلف با جلیقه های زرد نیز در پاریس برنامه ریزی شده است ، رویدادهایی که در هفته های اخیر کمتر اتفاق افتاده است.

در طول روز ، همچنین چندین تجمع معترضین و مبارزان علیه حضور آمازون ، به ویژه در پونت دو گارد ، در جنوب ، جایی که غول سفارشات پستی ایالات متحده قصد دارد یک انبار 38000 متر مربع در شهرداری ایجاد کند ، وجود داشت. از Fournès. در صبح ، فقط کمتر از هزار نفر در زمینی که برای انبار جدید مشخص شده بود جمع شده بودند و نهال کاشتند و بنرهایی با عنوان “آمازون را متوقف کنید” و “نه اینجا و نه جای دیگر” برافراشتند. (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA