فرار به آلمان پس از قتل در تهران + عکس

[ad_1]

قاتل فراری اهوازی دستگیر شد

بر اساس گزارش خلیج فارس ، در 17 دسامبر 1994 ، تیراندازی در یکی از مناطق یاهچی آباد تهران رخ داد که منجر به زخمی شدن مرد میانسال و کشته شدن پسر خردسال وی به نام پیمان شد.

تحقیقات پلیس نشان داد مردی به نام روحا … با مردی در محل به همراه برادرش مانوهر و چند نفر دیگر مشاجره کردند.

پدر مقتول به رفتار آنها که باعث ناامنی در منطقه شده بود اعتراض کرد و از آنها خواست تا محله ای را که مهاجمان به پدر و پسر حمله کرده بودند ترک کنند ، به سمت آنها تیراندازی کردند ، پیمان کشته شد و پدرش زخمی شد.

در عملیات پلیس تعدادی از مهاجمان دستگیر شدند ، اما چند نفر از جمله روها که قاتل پیمان بود از کشور گریختند. متهمان در شعبه دهم جنایی استان تهران در اسفندماه سال گذشته محاکمه شدند.

عامل جنایت در دادگاه حضور نداشت و معلوم شد در زندان آلمان است و با تلاش پلیس بین المللی به ایران تحویل داده نشد.

وکیل قاتل به همراه دیگر متهمان پرونده ، وکلای آنها و والدین من در جلسه حضور داشتند و خانواده مقتول تقاضای قصاص کردند.

در پایان جلسه دادگاه ، قضات بالاخره رای دادند. روهیه … اولین متهم پرونده به جرم قتل عمد به 75 ماه زندان ، به دلیل اخلال در نظم عمومی به 75 ماه زندان ، 30 ماه زندان با اسلحه و 74 ضربه با ضربات و هفت و نیم ماه زندان محکوم شد. زندان. حمل سلاح سایر متهمان نیز به حبس ، شلاق و باج محکوم شدند.

فرار به آلمان پس از قتل در تهران + عکس

منبع: جام آنلاین

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/06/16 <br /> این آگهی تا کنون 216781 بازدید داشته است <br /> تعداد کلیک: 102 “style =” margin-bottom: 3px؛  حداکثر عرض: هیچ؛  عرض: 100٪” /></p></div>
</p></div>
</p></div>
<p>[ad_2]</p>

</div><!-- .entry-content -->

	
	
<footer class=

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.