فرار با نامه ای به مدیران پرسپولیس

[ad_1]

مدیران فراری پرسپولیس با نامه / 5 بازیکن در بلاتکلیفی

خلیج فارس: برای جلوگیری از اعتراض هواداران این تیم ، مدیران باشگاه پرسپولیس با انتشار نامه ای خواستار تمدید قرارداد پنج بازیکن شدند ، اما به نظر می رسد انتشار این نامه گامی رو به جلو است.

یحیی گل محمدی ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قبل از پایان بیستمین دور مسابقات لیگ برتر فوتبال از جانب جعفر سامی ، مدیرعامل باشگاه او می خواست قرارداد بازیکنانی را که در پایان بازی ها به پایان می رسند تمدید کند.

با این حال ، محمد حسین کنعانی زادگان تصمیم گرفت پرسپولیس را ترک کند و زودتر از سایرین به الاهلی قطر بپیوندد تا مدافع تیم ملی ایران را از سرخپوشان جدا کند.

سامی به یحیی گل محمدی قول داد که احمد نورالهی ، وحید امیری ، امید عالیشاه ، مهدی شیری و کمال کامیابی نیا را در جشن قهرمانی در پرسپولیس که ناهاری را به میزبانی او برگزار کرده بود و مجید صدری ، رئیس هیئت مدیره نگه می دارد.

سرمربی سرخپوشان با این وعده از مدیرعامل نیز خواست بازیکنان مورد نظر خود را به خدمت بگیرد تا بتواند به جذب بازیکن ادامه دهد.

باشگاه پرسپولیس که به دلیل محرومیت آینده فیفا به دلیل عدم پرداخت مطالبات گابریل کالدرون ، تا 17 سپتامبر فرصت دارد بازیکنان را جذب کرده و قرارداد آنها را ثبت کند ، تاکنون علیرضا ابراهیمی را به خدمت گرفته است.

سمیعی برخلاف وعده قبلی خود نتوانست قرارداد بازیکنان آزاد پرسپولیس را تمدید کند ، بنابراین یحیی نیز شروع تمرینات پیش فصل را به تعویق انداخت.

مدیران فراری پرسپولیس با نامه / 5 بازیکن در بلاتکلیفی

پس از شکست در مذاکرات اخیر با پنج بازیکن آزاد ، مدیرعامل پرسپولیس تصمیم گرفت با انتشار نامه ای درخواست کتبی این بازیکنان برای پیوستن به باشگاه را اعلام کند. این حرکت با شایعات جدایی نوراللهی از پرسپولیس انجام شد تا سامی موقعیت خود را در بین هواداران حفظ کند و بازیکنان را تحت فشار عمومی قرار دهد تا در پرسپولیس بمانند.

مدیران پرسپولیس برای محافظت از بازیکنان خود از روشی غیرمعمول در رسانه ها استفاده کرده اند اما در موارد دیگر مانند انتشار شماره قرارداد ، آنها مخفی می شوند و هیچ اقدامی نمی کنند.

منبع: مهر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *