غافلگیری یحیی گل محمدی با خرید بازیکن خارجی!

[ad_1]

خلیج فارس: باشگاه پرسپولیس در تلاش است مطالبات گابریل کالدرون را بپردازد و پنجره نقل و انتقالات را به طرق مختلف باز کند. اتفاقی که قرمزها را برای خرید بازیکن به بازار باز می گرداند.

به گزارش خلیج فارس ، پرسپولیس بیش از 700 هزار دلار به گابریل کالدرون و دستیار اسپانیایی اش بدهکار است و حالا حدود دو سال پس از جدایی سرمربی آرژانتینی ، شکایت وی به وضعیت بحرانی رسیده است. از ایرج عرب ، کالدرون را با انصاری فرد استخدام کرد که او را اخراج کرد و رسول پانا به این پرونده توجه نکرد و سامی موفق به پرداخت مطالبات شد. وضعیتی که برای گره گشایی نیاز به 20 میلیارد تومان دارد.

با این حال ، مدیران باشگاه پرسپولیس با وجود میراثی که دارند ، سعی می کنند این پرونده را به پایان برسانند تا با دور زدن آخرین طلبکار جدی ، از فصل جدید مسابقات فوتبال ایران با خزانه ای نسبتاً سفید استقبال کنند. دیروز مجید صدری اعلام کرد که “اقدامی انجام شده است و به زودی گزارش کامل را در اختیار هواداران قرار می دهیم ، بنابراین ترکیب … این پرونده به خوبی به پایان می رسد”.

این جمله موجی از شادی را در بین هواداران پرسپولیس ایجاد کرد؛ از یک سو ، با بازپرداخت بدهی به کالدرون ، آخرین مانع برای دریافت مجوز حرفه ای و نهایی شدن در لیگ قهرمانان آسیا 2022 برداشته می شود و از سوی دیگر ، با باز شدن پنجره نقل و انتقالات ، فرصت مطلوبی برای خرید بازیکنان داخلی و حتی خارجی ارائه خواهند شد.

اما نکته مهم این است که پرسپولیس ظرف یک هفته پس از پایان دوره 30 روزه فیفا پس از بستن پنجره ، نتوانست به پاداش 3 میلیون دلاری در باشگاه دسترسی پیدا کند و هیچگونه واسطه ای برای بازپرداخت بدهی وجود ندارد. در چنین شرایطی ، خزانه داری باشگاه نمی تواند چنین هزینه های زیادی را متحمل شود ، اما قرمزها سعی می کنند این رقم را به روش سوم ارائه دهند.

باشگاه پرسپولیس می گوید مدیران آن روزها در مورد احتمال به کارگیری شاکی گابریل کالدرون به منظور بستن این پرونده و پرداخت بدهی های خود پس از امضای قرارداد با کارگزار ، مشاوره های زیادی داشته اند. با توجه به اینکه حراج پرسپولیس در روزهای آینده انجام می شود و به نحوی که باشگاه بتواند این میزان بدهی را خیلی زود بازپرداخت کند ، صدری امیدوار است بتواند وام بگیرد.

قرمزها دقیقاً 579،000 دلار به علاوه سود و هزینه دادرسی سالانه به گابریل کالدرون بدهکار هستند و 95،381 دلار به علاوه هزینه های گیل آراندو.

نکته مهم این است که اگر پرسپولیس بدهی گابریل کالدرون را بپردازد و پنجره نقل و انتقالات وی باز شود ، علاوه بر امکان جذب بازیکن ملی پوش ، هیچ مانعی برای خرید بازیکن خارجی وجود نخواهد داشت ، زیرا حکم نهایی در مورد اوساگوانا صادر نشده است. در دادگاه عالی ورزش

نقل و انتقالات به ایران تا 7 نوامبر ادامه خواهد داشت و به دلیل این فرصت ویژه ، سرخپوشان می توانند با گذراندن پرونده سرمربی سابق خود ، گزینه باقی مانده یحیی گل محمدی را خریداری کنند. یحیی در آخرین مصاحبه خود گفت که پنجره نقل و انتقالات تیمش به پایان رسیده است ، اما صدری می تواند با بازکردن پنجره و خرید بازیکن مورد نظر مربی سرخپوشان را غافلگیر کند!

قابل ذکر است که لیست بزرگسالان پرسپولیس هنوز جای خالی دارد و می توان از آنها استفاده کرد.

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/06/16 <br /> این آگهی تا کنون 878862 بازدید داشته است <br /> تعداد کلیک: 371 “style =” margin-bottom: 3px؛  حداکثر عرض: هیچ؛  عرض: 100٪ “/></p></div>
</p></div>
</p></div>
<p>[ad_2]</p>

</div><!-- .entry-content -->

	
	
<footer class=

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *