شناسایی عوامل جعلی + عکس

[ad_1]

خلیج فارس: این مقام مسئول گفت: کارآگاهان پس از تحقیقات از اقدامات پلیسی برای شناسایی پنج نفر از آنها در شهر کرج استفاده کردند و در چندین عملیات جداگانه هر پنج نفر را دستگیر و اطلاعات را به پلیس منتقل کردند.

پلیس آگاهی استان عکس اعضای باند پنج نفره سارقان را به عنوان مامور منتشر کرد و از شهروندان خواست با پلیس آگاهی استان البرز تماس بگیرند تا متهمان را شناسایی کرده و در صورت باج خواهی توسط این گروه شکایت کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج ، محمد نادربیگی ، رئیس پلیس آگاهی استان البرز امروز در گفتگو با رسانه های سایبری اظهار داشت: به اعضای یک باند پنج نفره اطلاع داده شده است که از خودروهای پژو 405 ، پژو پارس ، پراید و سمند در خودرو اخاذی می کنند. کرج با جعل عنوان مأمور اجرای قانون.

رئیس اطلاعات استان البرز افزود: در تحقیقات اولیه از کارآگاهان مشخص شد سارقان دستگیر شده پس از توقف خودروهای قربانیان ، خود را مامور اطلاعات و کنترل مواد مخدر و به بهانه خرید و فروش مواد و اموال مسروقه و پس از بررسی معرفی کردند. وی گفت: “آنها اجساد ، کارت شناسایی ، دستگاه های خودپرداز و رمز عبور افراد را گرفتند و بلافاصله فرار کردند.

این مقام مسئول گفت: کارآگاهان پس از انجام تحقیقات از اقدامات پلیسی برای شناسایی پنج نفر از آنها در شهر کرج استفاده کردند و در چندین عملیات جداگانه هر پنج نفر را دستگیر و اطلاعات را در اختیار پلیس قرار دادند.

وی گفت: تعداد زیادی کارت بانکی و اقلام تقلبی نظامی در بازرسی از مخفیگاه مظنونان کشف شد. مواد مخدر به بهانه خرید و فروش مواد مخدر و اموال مسروقه ، دریافت کارت بانکی و اسناد هویت قربانیان و سریع فرار از محل.

نادربیگی با بیان اینکه تحقیقات از متهمان همچنان ادامه دارد و با تکمیل پرونده میزان یافته ها در اخبار بعدی اعلام می شود ، افزود: با توجه به احتمال سرقت اعضای این باند توسط چند نفر ، یک سیستم قضایی برای اطلاع عموم صادر شده است ، بنابراین از شهروندانی که به این روش یا توسط این افراد مورد سرقت قرار گرفته اند خواسته می شود تا به اداره مبارزه با سرقت استان البرز ، واقع در میدان طالقانی ، کرج ، بلوار تعاون شکایت کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *