شاهزاده هری ، اطلاعات غلط اجتماعی دموکراسی – اروپا را تهدید می کند

[ad_1]

“اطلاعات نادرست” در شبکه های اجتماعی تهدیدی برای دموکراسی است. این را شاهزاده هری اظهار داشت ، وی در مصاحبه ای با وب سایت Fast Company سیستم عامل ها را به “پرهیز از مسئولیت های خود” متهم کرد.
دوک ساسکس ، که همچنین به یاد می آورد آزار و اذیت آنلاین او و مگان مارکل که قربانی آن شده بودند ، گفت: “به معنای واقعی کلمه حمله به دموکراسی علیه ایالات متحده در شبکه های اجتماعی انجام شده است و این در مورد افراط گرایی خشن است.”
“من واقعاً متعجب شدم که دیدم چگونه داستان من به طریقی ، داستان همسرم به طریقی دیگر روایت شده است. و رابطه ما به طریقی دیگر. این داستان جعلی مادر همه آزارها و اذیت ها شد. آنها حتی اگر داستان ما تعریف شود ، آنها حتی نمی توانند شروع کنند. صادقانه بگویم ، “شاهزاده که تقریباً یک سال پیش از نقش خود در خانواده سلطنتی انگلیس صرف نظر کرد و به همراه همسر و فرزندش به لس آنجلس نقل مکان کرد.
هری در پایان گفت: “همه ما می دانیم چه اتفاقی می افتد که هزینه واقعی اطلاعات نادرست نادیده گرفته شود. من نمی فهمم که چگونه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی می توانند بدون مسئولیت پذیری سود کسب کنند.” (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA