سد محکمی برای اسکوچیچ و ایران

[ad_1]

بنتو و کره جنوبی سد محکمی برای اسکوچیچ و ایران

به گزارش خلیج فارس ؛ متشکرم ایران و کره جنوبی در آسیا ، این یکی از جلسات سنتی این قاره است که باید آن را تقابل دو ابرقدرت در آسیا نامید. در حقیقت ، این دو تیم با سابقه طولانی در قاره کهن مدت هاست که رقابت تنگاتنگی با یکدیگر دارند و در زمان های مختلف موضوع مسابقات جنجالی بوده اند.

شاید اهمیت دیدار ایران و کره جنوبی در آسیا به اندازه دیدار آلمان و انگلیس در اروپا یا دیدار برزیل و آرژانتین در آمریکای جنوبی باشد که تمام توجه قاره را به خود جلب می کند.

اکنون ، حدود یک سال و نیم پس از آخرین بازی خود در سئول ، دو تیم کهنه کار در یک مسابقه رسمی به میدان می روند تا برای چهارمین فصل متوالی در راه خود به جام جهانی شرکت کنند. دیدار این دو تیم بیستم در آبان برگزار می شود.

* تحول در کره جنوبی با مربی پرتغالی

مدت ها پس از آخرین بازی رسمی بین دو تیم ، پائولو بنتو اکنون هدایت ببرهای فوتبال آسیا را بر عهده دارد که توانستند در 33 بازی گذشته خود رکورد نسبتا قابل قبولی را ثبت کنند و کره ای ها امیدوارند با او به جام جهانی برسند. ادامه بده

سد محکمی برای اسکوچیچ و ایران

با این حال ، دراگان اسکوچیچ اکنون جدی ترین رقیب او از زمان تصدی تیم ملی خواهد بود و برای ادامه رکورد پیروزی های پی در پی ، باید بنتو را شکست دهد ، که نشان داده است به سختی می تواند آنها را شکست دهد. این سرمربی سعی می کند جادوی ناکامی های تیمش مقابل ایران را بشکند.

تا کنون ، بنتو در 33 بازی رسمی و دوستانه از جمله جام ملت های آسیا و مقدماتی جام جهانی ، کره جنوبی را با 20 برد ، 9 تساوی و 4 شکست برای کره رهبری کرده است. تنها کره جنوبی به برزیل ، مکزیک ، ژاپن و قطر باخت. شاید نام قطر در این جهت عجیب باشد اما این شکست مربوط به جام ملت های آسیا است که قطر از کوچک به بزرگ فدا کرد و قهرمان آسیا شد.

تیم تحت هدایت بنتو تا کنون 55 بار گلزنی کرده است و 21 بار دروازه خود را باز کرده است و به طور متوسط ​​2.09 امتیاز باقی مانده است. قطر ، استرالیا ، کلمبیا ، ژاپن ، اروگوئه و کاستاریکا از جمله تیم هایی هستند که در این مدت مقابل بنتو شکست خوردند که نشان دهنده آمادگی نسبتا خوب مربی پرتغالی است.

* ادامه ناکامی های کره بر سر ایران با بنتو

سرمربی پرتغالی همچنین در سال 1997 یک بازی دوستانه با تیم ملی ایران انجام داد. تیمش در پیروزی و شکست طلسم در برابر شاگردان بلژیکی مارک ویلموتس شکست خورد ، بنابراین کره ای ها همچنان از 6 بازی قبلی خود مقابل ایران 4 شکست و 2 تساوی متحمل شدند. به

بنتو در حال حاضر در مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی از ایران عقب است. تساوی ضعیف در خانه مقابل عراق و از دست دادن دو امتیاز خانگی فرصت بدی برای کره ای ها بود تا بسوزند ، در حالی که همین عراق در خانه خود با سه گل مقابل ایران شکست خورد ، تا اینجا معادله صعود به نفع ایران است.

سرمربی سابق پرتغال در جام جهانی 2014 برزیل نتوانست گروه خود را با کریستیانو رونالدو و دیگر ستاره های این کشور ترک کند و در همان مرحله گروهی کار خود را متوقف کرد.

منبع: ایسنا

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/06/16 <br /> تعداد بازدیدهای این آگهی تا کنون: 602373 <br /> تعداد کلیک: 251 “style =” margin-bottom: 3px؛  حداکثر عرض: هیچ؛  عرض: 100٪” /></p></div>
</p></div>
</p></div>
<p>[ad_2]</p>

</div><!-- .entry-content -->

	
	
<footer class=

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.