ستاره دوم استقلال نیز جدا شد. در تیم مجیدی چه خبر است؟

[ad_1]

کد خبر: 411079

تاریخ ثبت نام: 1400/5/22 08:44

نظرات تایید شده: 0

خلیج فارس: وضعیت در باشگاه استقلال عجیب و پیچیده است. در حالی که باشگاه رقیب پرسپولیس تیم فعلی را تقویت می کند ، استقلال بازیکنان را یکی پس از دیگری از دست می دهد. بعد از محمد نادری ، مدافع چپ این تیم ، استقلال را به مقصد ترکیه ترک کرد و اکنون نوبت به تنظیم ارسلان مطهری ، یکی از ستاره های خط حمله این تیم رسیده است.

به گزارش فرارو ، اگرچه پیش از این شایعه شده بود که ارسلان مطهری پیشنهاد خوبی از قطر دارد و می تواند از استقلال جدا شود ، اما با توجه به قطع همکاری با شیخ دیاباته و البته شایعه جدایی مهدی قائدی از استقلال ، به نظر می رسید که او همچنان در این تیم باقی می ماند. باشگاه. هنوز تکلیف مهدی قائدی مشخص نشده است ، ارسلان مطهری متنی را در صفحه اینستاگرام خود نوشت که در آن از استقلال خداحافظی کرد تا چهارمی شود که از باشگاه جدا می شود. در واقع پس از میلیچ ، دیابات و محمد نادری ، ارسلان نیز از استقلال جدا می شود. این اتفاق افتاد تا اینکه دیروز باشگاه برای تمدید قرارداد با او تماس گرفت.

البته مشکل استقلال تنها به این چند نفر محدود نمی شود؛ هنوز 6 بازیکن دیگر در این تیم حضور دارند که قرارداد آنها مشخص نیست و تمام قرارداد آنها با استقلال به پایان رسیده است. از بین این شش نفر ، جدایی داریوش شویان به نظر نهایی می رسد و بقیه پیشنهادات بهتری از سایر تیم ها دریافت کرده اند. مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظار استقلال در روزهای آتی نقل و انتقالات با ادامه این روند است.

ستاره دوم استقلال نیز جدا شد.  در تیم مجیدی چه خبر است؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *