زکی: جلسه رسیدگی به بازداشت موقت امروز در قاهره ، آفریقا

[ad_1]

(آنسا) – قاهره ، 01 فوریه – جلسه جدید دادرسی امروز در مورد تجدید یا عدم بازداشت پاتریک زکی ، دانشجوی مصری دانشگاه بولونیا ، که برای مدت یک سال به دلیل تخریب در مصر بازداشت شده است ، در قاهره برگزار می شود اتهامات تبلیغاتی.

هدی نصرالله ، یکی از وکلای وی ، به سادگی به ANSA در پاسخ به این سال که آیا این بار دلایل خاصی برای امیدواری در بیانیه ای وجود دارد ، گفت: “امیدوارم این جلسه متفاوت باشد.”

اگر چه یک مرحله 45 روزه از تمدید بازداشت موقت وجود دارد ، اما در جلسه قبلی دادگاه در 17 ژانویه ، تصمیم قاضی برای تمدید دو هفته بود ، سوالاتی را در مورد اینکه آیا انتخابات می تواند به عنوان نشانه ای از آزادی اخیر از زندان این سوicion ظن که هدی ، اگرچه برای این کار دعوت شده است ، نمی خواهد حل شود.

براساس گزارش ها در پایتخت مصر ، جلسه دادرسی بار دیگر در Maahad oumana’a al shorta ، م anسسه ای برای دستیاران پلیس در نزدیکی مجموعه زندان تورات ، شهری در حومه جنوبی قاهره برگزار می شود.

شروع جلسه ، که شامل جلسات مختلف است ، برای ساعت 11 صبح به زبان ایتالیایی برنامه ریزی شده است ، اما نمی توان پیش بینی کرد که جلسه دادرسی پاتریک در چه زمانی برگزار می شود: به عنوان مثال ، در 7 دسامبر ، پرونده او در کنار دادگاه 700 مورد رسیدگی شد زندانیان دیگر (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA