دعوت به مطبوعات استان برای شرکت در انتخابات

[ad_1]

مرکز مطبوعاتی بوشهر مردم را به شرکت در انتخابات 1400 دعوت کرد.خلیج فارس: خانه مطبوعات و رسانه های بوشهر با ارسال پیامی به مردم از آنها دعوت کرد تا در انتخابات آینده هرچه بیشتر شرکت کنند.

به گزارش خلیج فارس به نقل از ایسنا؛ متن کامل این پیام که نسخه ای از آن در اختیار ایسنا قرار گرفته به شرح زیر است:

به نام خدا

مردم صادق و سربلندی از استان بوشهر

همکاران عزیز و اصحاب تحصیلکرده و محترم رسانه ها

اکنون که میهن اسلامی ایران در آستانه انتخابات جدید است ، صندوق های رأی جلوه دیگری از مردم سالاری دینی و تصویری درخشان از دموکراسی و میهن پرستی را نشان خواهد داد. شایسته است که با وجود مشکلات ، مشکلات و پرتاب سنگ به دشمنان این مرز و بوم ، جمعه آینده بر روی صندوق های رای ثابت و با شکوه بایستیم و نشانه ای نفیس از وحدت ملی ، همدلی و هماهنگی را نشان دهیم.

ایرانیان عزیز تلخی ها و شیرینی ها ، موفقیت ها و ناکامی های زیادی را دیده اند ، اما به دلیل اینکه دماوند و خلیج فارس محکم و پویا هستند.
در مورد رانایی های جوانی که جان خود را برای این مرز با ارزش فدا کردند ، و مردان و زنانی که در پشت پیمان و ایمان خود ایستادند تا یاد و خاطره شهدای میهن را در آینده ایران اسلامی روشن کنند ، چه؟

کوزه ها هویت ملی ما و یادگارهای این سروهای جوان و این کف دست های صبور است. ما از شما دعوت می کنیم که با هر ایده و سلیقه و با اصطکاک در این کنفرانس ملی شرکت کنید. امیدواریم با حضور پرشور مردم عزیزمان ، شاهد بازآفرینی حماسه های باشکوه و خصمانه باشیم.

مطبوعات و خانه رسانه بوشهر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *