دشمنی بین پزشکان در پشت کمین نور در ناتینگهام – اروپا

[ad_1]

در خصمانه کمین وحشیانه هفته گذشته علیه یکی از مشهورترین جراحان بریتانیا ، گریم پرکس ، 65 ساله که توسط پلیس محلی بارها و بارها چاقو خورده بود ، ردپای خصومت با کت سفید در ناتینگهام ، مرکز انگلیس شکل گرفته است. در حقیقت ، وی پزشک دیگری به نام جاناتان پیتر بروکس 56 ساله ، مظنون به حمله را دستگیر کرد ، در حالی که پرکس همچنان در بیمارستان بستری است و در شرایط جدی بستری است: بر اساس آخرین بولتن شناخته شده ، تثبیت شده اما هنوز از خطر خارج نشده است.
بروکس نه تنها به سو murder قصد به قتل بلکه به آتش سوزی در خانه مقتول نیز متهم شده و بنابراین تهدید به کشتن همسرش شده است. در حال حاضر ، بی بی سی مشخص نمی کند که آیا محققان انگیزه سو mal نیت شغلی یا شخصی را ترجیح می دهند. با این حال ، مشخص است که این زندانی قبلاً با پرکس در بیمارستان معتبر دانشگاهی در ناتینگهام کار کرده بود.
این حمله قبل از طلوع فجر روز پنجشنبه در خانه مقتول در حومه مسکونی Notthamshire اتفاق افتاد و به دلیل شهرت Graeme Perks ، که به عنوان یک نورانی واقعی شهرت دارد ، سر و صدا ایجاد کرد: رئیس سابق انجمن جراحان پلاستیک انگلیس ، در طول کار شغل خود را در بیمارستان ها و مراکز دانشگاهی لندن ، شفیلد ، نیوکاسل و ملبورن ، استرالیا ، قبل از اینکه مدیر گروه جراحی پلاستیک ، ترمیمی و سوختگی در بیمارستان دانشگاه ناتینگهام شود. (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA