حمله جسورانه به کی روش و پیامی برای هواداران پرسپولیس

[ad_1]

حمله جسورانه به کی روش و پیامی برای هواداران پرسپولیس  بسیاری منتظر برکناری اسکوچیچ بودند

به گزارش خلیج فارس ، شجاع خلیل زاده بدون شک یک شخصیت تعیین کننده در خط دفاعی تیم ملی ایران است. در دوران مربیگری کارلوس کی روش با وجود بازی های خوبی که برای پرسپولیس انجام داد ، آرزوی پیراهن تیم ملی را داشت اما پس از رفتن این مربی پرتغالی ، شرایط برای شجاع تغییر کرد. نکته مهم این است که دراگان اسکوچیچ اعتقاد خاصی به این بازیکن دارد و تیم ملی در 7 بازی از 9 بازی گذشته خود در 7 گل گلی دریافت نکرده است. ما با شجاع خلیل زاده ، که اکنون به همراه محمد حسین کنعانی زادگان ، یک زوج قابل اعتماد در قلب خط دفاع تشکیل دادیم ، در مورد شرایط تیم ملی و مسائل دیگر صحبت کردیم:

* بازی با عراق چطور بود؟

طبق معمول ، این بازی برای ایران یک بازی سخت و حساس بود ، زیرا بازی با عراق معمولاً یک بازی معتبر است و حتی مسئولان نیز نسبت به این بازی حساس هستند. خدا را شکر که با انجام یک بازی منطقی توانستیم 3 امتیاز ارزشمند کسب کنیم. من معتقدم که این بهترین بازی تیم ملی مقابل عراق در چند سال گذشته بود و ما فوتبال حساب شده ای بازی کردیم.

* مطمئناً می دانید که ما در دوران مربیگری کی روش نتوانستیم این تیم را شکست دهیم؟

من با نتایج او کاری ندارم و باید بگویم که کی روش بزرگترین ظلم را به من کرده است. من چندین سال به تیم ملی دعوت نشدم ، اما هر زمان که در مورد آن از من سوال شد ، فقط گفتم که برای ایران آرزوی موفقیت می کنم. دوستان من در تیم ملی حضور داشتند و من همیشه می خواستم ایران به نتایج خوبی برسد اما کی روش کارهای بدی با من کرد و برخی رسانه ها نیز از او حمایت کردند. نمی خواهم زیاد در این مورد صحبت کنم ، اما فرصت های زیادی را از دست دادم زیرا در آن زمان به تیم ملی دعوت نشدم. همه می دانند که من چقدر خوب در پرسپولیس فوتبال بازی می کردم ، اما به هر حال کیروش برای من تصمیماتی گرفت که ویران کننده بود. برای من فرقی نمی کند که هواداران کی روش می خواهند ناراحت شوند یا نه ، اما این مربی واقعاً به من صدمه زد.

* در این سال ها موقعیت خوبی داشتید و حالا باید افسوس بخورید که آن زمان تیم ملی را از دست دادید ، درست است؟

چرا وقتی محروم بودم پشیمان نمی شوم؟ ویزای برزیل را در گذرنامه ام گرفتم و حق رفتن به جام جهانی را داشتم ، اما کی روش با سرسختی با آقای کرانچار و سپاهان سرانجام جلوی من را گرفت. من هرگز علیه تیم ملی اظهارنظر نکرده ام و قسم می خورم که اگر اکنون در تیم ملی نباشم ، برای ایران آرزوی موفقیت می کنم ، زیرا در صورت موفقیت تیم ملی ، پرچم ایران برافراشته می شود. الان هم خدا را شکر می کنم که در خدمت تیم ملی هستم و با تمام وجود بازی می کنم. در حالی که مولد هستم به تیم ملی خدمت خواهم کرد و اگر سرمربی تیم ملی احساس کند من از این تیم سودی نمی برم ، قطعا برای موفقیت تیم ملی دعا خواهم کرد.

* پس از خروج از کی روش ، بسیاری تصور می کردند که تیم ملی نمی تواند چند سال از نظر نتایج آمار خوبی داشته باشد ، اما به نظر می رسد پیش بینی های زیادی تغییر کرده است؟

من کاری به گذشته ندارم و در حال حاضر با اسکوچیچ کار می کنم که برای تیم ملی کار می کند و امیدوارم این روند موفق ادامه پیدا کند. بسیاری از مردم فکر می کنند که یک مربی برای موفقیت باید نام و سبک داشته باشد ، اما من اینطور فکر نمی کنم و مهم این است که یک مربی از کیفیت فنی خوبی برخوردار باشد. مورینیو در ابتدا نام یا شغل رسمی نداشت ، اما دیدید که چگونه در فوتبال موفق می شود. البته باید به موضوع دیگری اشاره کنم.

* چه موضوعی؟

قبل از اینکه تیم ملی به بحرین برود ، بسیاری منتظر اخراج اسکوچیچ بودند ، اما من به موفقیت تیم ملی در آن زمان اعتقاد داشتم و دیدید که نتایج خوبی گرفتیم. متأسفانه برخی از رسانه ها می خواهند کورکورانه از برخی افراد حمایت کنند ، که به نظر من درست نیست. باید از زحمات اسکوچیچ و همچنین وحید هاشمیان و کریم باقری تشکر کنم. همچنین از سایر مربیان تیم ملی که با اسکوچیچ هستند و واقعا افراد خوبی هستند تشکر می کنم.

کار با اسکاچ چیست؟

همه بازیکنان رابطه بسیار خوبی با این مربی دارند و با اسکوچیچ احساس راحتی می کنند. من با مربیان خارجی زیادی کار کرده ام اما در مورد دراگان باید بگویم که او فردی بسیار مثبت و توانمند است و عملکرد او در تیم ملی همه چیز را نشان می دهد.

* فکر می کنید ما به دنیا می رسیم؟

ما نباید در این مورد س questionsال بپرسیم یا با تردید صحبت کنیم. ما باید به دنیا برویم زیرا ما حق داریم. من باید به خصوص از آقای عزیزی حادم تشکر کنم ، او بسیار تلاش می کند تا مطمئن شود تیم ملی شرایط خوبی دارد. امیدوارم بازیکنان مصدوم هر چه زودتر به تیم ملی بازگردند.

* بدیهی است حضور مهدی مهدویکیا در تیم ملی اتفاق جالبی برای شما بود؟

آقا مهدی نیازی به صحبت با من ندارد. همه می دانند که او چه قهرمان بزرگی است و حضور مهدویکیا در تیم ملی برای ما نقطه قوت بزرگی بود.

* پس از خروج از پرسپولیس ، برخی از هواداران این تیم برخورد خوبی با شما نداشتند ، اما بسیاری از هواداران نیز معتقد بودند که شما حق دارید در مورد آینده خود تصمیم بگیرید. منظورت چیه؟

بگذارید فقط بگویم که هیچکس به اندازه من نفرین یا احترام نکرد. من 4 سال با کمترین قرارداد برای پرسپولیس بازی کردم و همه آنها قرارداد بیشتری از من داشتند و من آماده اثبات آن هستم. من فقط یک سال در مورد پول صحبت کردم و در نظر برخی بازیکن بی تفاوت شدم. البته روایت هواداران واقعی پرسپولیس متفاوت است و آنها می توانند تشخیص دهند که واقعاً چه کسانی برای این تیم زحمت کشیده اند.

* از توهین هایی که به شما کرده اند بسیار ناراحت به نظر می رسید؟

دوست ندارم زیاد به این چیزها فکر کنم و رسولپانا را مقصر اصلی می دانم و حتی علیرضا بیرانوان در تلویزیون گفت که برای نابودی پرسپولیس به این باشگاه آمده است. بسیاری از مردم ادعا می کنند که من قرارداد داشتم ، اما چرا هیچ کس توجه نمی کند که من حداقل 4 سال کمترین پول را دارم و برای من دشوار است که بازیکن جدیدی داشته باشم و دو برابر من پول دریافت کنم ، و من بی صدا. چرا وقتی اولین بار قراردادم را تمدید کردم ، بسیاری از مردم کارهای خوبی انجام دادند ، اما وقتی می خواستم بروم و درباره مشکلات و آینده ام صحبت کنم ، هیچ کس پشت سر من ایستاد؟ من از بسیاری از فحاشی ها ناراحت شدم ، اما تا آنجا که می توانستم کار کردم. می توانستم قبل از بازی های آسیایی بروم ، اما نرفتم ، منظورم این نیست که من در رفتن به فینال آسیا سهمی داشتم ، اما باز هم نقش داشتم.

* روزی به پرسپولیس برمی گردی؟

چرا برنمی گردی؟ کاری ندارم چه کسی فحش می دهد و توهین می کند ، زیرا آنها شخصیت خود را نشان دادند. من پرسپولیس هستم و اینجا خانه من است. من از روز اول طرفدار پرسپولیس بودم و حالا که در این تیم نیستم ، هنوز برایشان آرزوی موفقیت می کنم. البته من هم بخشی از تاریخ پرسپولیس هستم و روزی به این تیم برمی گردم.

منبع: همشهری آنلاین

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/06/16 <br /> این آگهی تا کنون 121738 بازدیدکننده داشته است <br /> تعداد کلیک: 64 “style =” margin-bottom: 3px؛  حداکثر عرض: هیچ؛  عرض: 100٪” /></p></div>
</p></div>
</p></div>
<p>[ad_2]</p>

</div><!-- .entry-content -->

	
	
<footer class=

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *