جانسون در اسکاتلند برای جدایی ، متحد بهتر در برابر کوید – اروپا

[ad_1]

(آنسا) – لندن ، 28 ژانویه – در لانه گرگ در اسکاتلند ، که توسط جدایی طلبان SNP و به طور عمده علیه Brexit اداره می شود ، برای محافظت از یکپارچگی انگلستان. و تقویت یکپارچگی خود به عنوان یک سلاح ضروری در مبارزه با بیماری همه گیر کوید – کشنده در سراسر کانال انگلیس – با برنامه ای برای یک واکسن انبوه که فقط در قالب فعلی آن کشور موفق به راه اندازی آن قبل از هر کس دیگری در اروپا شده است. این پیامی است که نخست وزیر توری امروز به عنوان بخشی از مأموریتی که از جنجال در امان نماند ، وارد شمال انگلیس شد.

در این دستور کار ، توقف در یک مرکز بزرگ واکسیناسیون موقت که در اسکاتلند تاسیس شده است ، از جمله بیش از 30 مرکز افتتاح شده در چند هفته در سراسر پادشاهی برای حمایت از بیمارستان ها ، کلینیک ها و داروخانه های بزرگ در تلاش برای واکسیناسیون در حال انجام است. این دیدار – چند ماه پس از انتخابات محلی در ماه مه ، که شامل خود اسکاتلند نیز می شود ، و در پس زمینه چالشی که توسط SNP آغاز شد ، سعی در تقویت اکثریت خود در ادینبورگ و سپس تلاش برای دستیابی به درخواست برای دومین رفراندوم جدایی پس از ضرر در سال 2014 – در انتقادات کوتاهی نکرد. به ویژه ، توسط نیکلاس استورجون ، نخست وزیر اسکاتلند و رهبر SNP ، که اظهار داشت “علاقه چندانی به زمان جانسون ندارد و س whetherال کرد که آیا این سفر می تواند” قابل توجه “تلقی شود و بنابراین از محدودیت ها آزاد شد.

با این حال ، پاسخ داونینگ استریت خشک است ، طبق آن نخست وزیر پادشاهی حق و تعهدی دارد که در یک مرحله اضطراری ملی “در مناطق مختلف کشور” قابل مشاهده باشد. توجیهی که حتی رهبر اپوزیسیون کارگری در لندن ، سیروس استارمر ، “یک بار” علامت داد که باید با BoJo موافقت کند. (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA