توییتر ابزار جدیدی را در برابر اطلاعات غلط افشا می کند – آمریکای شمالی

[ad_1]

(آنسا) – سان فرانسیسکو ، 25 ژانویه – کاربران را وادار کنید تا گزارش های ادعایی اطلاعات غلط را در توییتر گزارش دهند: این ابتکاری است که توسط همان شبکه اجتماعی اعلام شده است که در حال آماده سازی برای راه اندازی پروژه جدیدی به نام “ساعت مچی پرنده” است. یک بازی کلمه ای که با آرم توییتر چشمک می زند ، پرنده کوچکی که از این به بعد باید توییت هایش را با دقت “تماشا” کرد.

ایده این است که به کاربران شبکه های اجتماعی اجازه می دهد پیام هایی را که می توانند نادرست یا گمراه کننده باشند شناسایی کنند.

آنها برای توئیتر توضیح دادند که این ابتکار در نتیجه تلاشهای جدید برای متوقف کردن محتوای “کاذب و مضر” تلقی شده و جالبترین لحظه خود را با تعلیق حساب دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا دید.

کیت کلمن ، معاون رئیس توییتر ، توضیح داد: این پروژه به عنوان یک طرح آزمایشی در ایالات متحده آغاز می شود. این باید به این ترتیب عمل کند: افرادی که اطلاعاتی را در توییت هایی که گمراه کننده می دانند شناسایی می کنند ، یادداشت های متنی می نویسند. کلمن گفت: “در نهایت ، ما تلاش می کنیم یادداشت ها را به طور مستقیم در توییت ها برای تماشاگران جهانی در توییتر قابل مشاهده کنیم ، زمانی که نظر مخاطبان گسترده و متنوع وجود دارد.”

اگرچه جزئیات پروژه جدید هنوز مشخص نیست ، اما به نظر می رسد که این پروژه براساس روشی شبیه ویکی پدیا که در آن اطلاعات توسط طیف وسیعی از کاربران بررسی و تأیید می شود ، خواهد بود. (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA