ترکیه: فیس بوک به آنکارا می فروشد ، نماینده خود را تعیین می کند – اروپا

[ad_1]

(آنسا) – استانبول ، 18 ژانویه – فیس بوک از انتصاب یک نماینده قانونی در ترکیه در آستانه تحریم های سنگین جدید به دلیل عدم رعایت قوانین جنجالی آنکارا برای غول های وب خبر داد.

این شبکه اجتماعی آمریکایی به همراه سایر شرکت های بزرگ دیجیتالی ، از توییتر تا یوتیوب ، به دلیل نقض قانون میلیون ها جریمه متحمل شده است که از ماه اکتبر اجرایی شد و از نظر مخالفان و سازمان های غیردولتی “جرثقیل” آزادی اینترنت است. این قرار ملاقات برای شرکت تابعه اینستاگرام نیز اعمال می شود. در صورت مقاومت بیشتر ، فیس بوک می تواند تبلیغات را متوقف کند و پهنای باند را تا ماه ژوئن به 90٪ کاهش دهد ، که معادل خاموشی قابل توجه است.

این شرکت تأکید می کند که پلت فرم آن در نظر دارد فضایی از “آزادی بیان” باقی بماند. قانون ترکیه علاوه بر تعیین نماینده مسئول محتوا و حذف آن ظرف 48 ساعت به درخواست دادگستری ، سیستم های اطلاعاتی روزانه بیش از یک میلیون بازدید کننده منحصر به فرد را برای فهرست بندی داده های کاربران در سرورهای محلی فراهم می کند که باعث ایجاد نگرانی در مورد حریم خصوصی می شود.

این اصلاحات به شدت مورد حمایت رئیس جمهور رجب طیب اردوغان بود که علی رغم محبوبیت زیاد وی در این سیستم عامل ها ، هرگز از انتقاد رسانه های اجتماعی در استفاده از آنها در تظاهرات ضد دولتی در پارک گزی در سال 2013 دریغ نکرد. در روزهای اخیر ، رهبر آنکارا نیز تحریم را تشویق کرده است. در WhatsApp برای سیاست حفظ حریم خصوصی جدید ، انتقال به تلگرام و برنامه پیام محلی Bip. (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA