ترامپ یک وکیل دوم ، کل تیم کارولینای جنوبی-آمریکای شمالی را استخدام می کند

[ad_1]

(آنسا) – واشنگتن ، 27 ژانویه – دونالد ترامپ وکیل دوم تیم دفاع از استیضاح خود را استخدام کرده است: وکیل سابق دبورا باربی ، همچنین اهل کارولینای جنوبی ، به عنوان وکیل اول ، بوچ باورز. گزارش CNN.

باربی قبل از افتتاح دفتر حقوقی خود ، به مدت 15 سال در ایالت پالمتو به عنوان دادستان فدرال کار می کرد ، با مشتریان جنجالی و عالی رتبه ، از جمله یک وکیل جمهوری خواه درگیر در لابی و دوست دیلن راف ، که در سال 2015 به اتهام اعدام محکوم شد 9 نفر در کلیسای تاریخی اسقفی امانوئل آفریقا در چارلستون. انتخابی که تأثیر بزرگ یکی از وفادارترین متحدان رئیس جمهور پیشین لیندسی گراهام ، سناتور کارولینای جنوبی را که قبلاً بوورز را توصیه کرده بود ، تأیید می کند.

با این حال ، به نظر می رسد ترامپ در راه اندازی شورای دفاع شخصی خود ، جایی که یک مشروطه خواه هنوز در آن ناپدید شده است ، همچنان مشکل دارد: او تاکنون به دلیل لکه ننگ حمله به کنگره و ترس از دست دادن مشتریان خود ، انکار بسیاری از معتبرترین دفاتر حقوقی را به دست آورده است. این س remainsال باقی است که آیا دونالد به وکلای خود پول پرداخت می کند یا آنها را به صورت داوطلبانه و بدون هزینه استخدام می کند. اما ترامپ اکنون می تواند امیدوار به تبرئه شود: فقط پنج سناتور جمهوری خواه دیروز به حزب دموکرات پیوستند تا طرح استیضاح علیه رئیس جمهور سابق را رد کنند ، کاملاً کمتر از 17 مورد لازم برای صدور حکم. (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA