بایدن: چهارشنبه ما فصل جدیدی در مورد ایالات متحده – آمریکای شمالی آغاز خواهیم کرد

[ad_1]

(آنسا) – نیویورک ، 14 ژانویه – “ما یک فصل جدید را از روز چهارشنبه آغاز می کنیم. من و رئیس جمهور منتخب همه تلاش خود را خواهیم کرد.

ما یک روز از این بحران خارج نخواهیم شد ، اما از آن خارج خواهیم شد و با هم بیرون خواهیم آمد. “این همان چیزی است که جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، با اشاره به 20 ژانویه ، روز مراسم تحلیف خود ، گفت:” او مانند همیشه “نسبت به ایالات متحده خوش بین است.

343 روز می گذرد که Covid-19 اولین قربانی خود را در ایالات متحده اعلام کرد. تقریباً 400000 آمریکایی یک سال بعد جان خود را از دست دادند. “بایدن با تأکید بر اینکه این بحران از جمله بحران اقتصادی” در مقابل چشمان همه بود ، گفت: ما باید عمل کنیم ، توانایی این را نداریم که بی حرکت بمانیم. بایدن با تکرار “صد میلیون واکسن در 100 روز اول دولتم” ، طرح واکسیناسیون را تاکنون “ناموفق” خواند. تاکنون ، تقریباً بیش از 10 آمریکایی تلقیح شده وجود دارد. انتظار می رود در پایان توزیع واکسن ، بیش از 20 میلیون نفر باشد.

بایدن با ارائه برنامه 1.9 تریلیون دلاری خود برای مبارزه با کووید و تأثیرات آن بر اقتصاد آمریکا گفت: “ما برای بازسازی آمریکا از پول مالیات دهندگان استفاده خواهیم کرد.” وی گفت: “این مزایا بیش از هزینه ها خواهد بود.” این طرح شامل 1 تریلیون کمک برای آمریکایی ها ، 160 میلیارد برای واکسیناسیون و آزمایشات ، 440 میلیارد برای شرکت ها و 350 میلیارد برای ایالت ها و دولت های محلی است.

بایدن با پیشنهاد افزایش حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت گفت: “هدف از بین بردن 12 میلیون آمریکایی از فقر است.” (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA