بایدن در آرلینگتون در روز یادبود ، دموکراسی در معرض خطر – آمریکای شمالی

[ad_1]

(آنسا) – واشنگتن ، 31 ماه مه – “دموکراسی در خطر است”: اخطار دوباره توسط جو بایدن در سخنرانی خود در قبرستان با ارزش در آرلینگتون صادر شد ، پس از اینکه وی برای روز یادبود تاج گل بر سر مزار سرباز گمنام گذاشت ، تکرار افتادگان در جنگ.

رئیس جمهور با تأکید بر آمریکایی ها گفت: “7036 فرشته افتاده ما در عراق و افغانستان وجود دارد. این تخمین تقریبی نیست ، اما تعداد دقیقی است که من اینجا در یادداشتی که از جیبم خارج شده نوشتم. ما هیچ وقت فداکاری شما را فراموش نمی کنیم.” برای “تکریم اینها”. قهرمانانی که جان خود را برای کشور داده اند اما برای همیشه در قلب ما زنده خواهند ماند. ” “دموکراسی در دست مردم است ، نه سلطنت یا قدرتمندان.

و مردم باید بتوانند آزادانه رأی دهند ، “وی در بخش دیگری از سخنان خود ، اشاره آشکاری به فشار بر رای گیری با اکثریت جمهوری خواه در برخی کشورها ، اضافه کرد. بایدن همچنین از رسانه ها خواست” واقعیت ها ، نه تبلیغات “را گزارش دهند.

در این مراسم بانوی اول جیل ، معاون رئیس جمهور کمالا هریس و همسرش داگ امهوف ، وزیر دفاع لوید آستین و رئیس ستاد مارک میلی حضور داشتند. پیش از این ، فرمانده کل قوا در مراسمی در War Memorial Plaza در New Castle ، دلاور ، با پیشکسوتان صحبت کرد و در یک مراسم مذهبی برای پسرش بو ، که همچنین یک جانباز جنگ بود و شش سال پیش به علت سرطان مغز درگذشت ، شرکت کرد. (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA