بایدن ، دیپلماسی و آمریکا بازگشتند – آمریکای شمالی

[ad_1]

جو بایدن در اولین سفر خود به وزارت امور خارجه گفت: “دیپلماسی بازگشت” ، جایی که قول داد “با متحدان و شرکای خود کار کند” ، “نقش خود را در نهادهای بین المللی تجدید کند و اعتماد و اقتدار اخلاقی را دوباره به دست آورد. وی افزود: “به همین دلیل ، ما به سرعت برای بازگرداندن تعهدات ایالات متحده در سطح بین المللی ، بازیابی رهبری خود و عملكرد جهانی در مورد چالش های مشترك اقدام كرده ایم.”

جو بایدن در انتظار اولین بار گفت: “ما باید با این لحظه جدید چالش های رو به رشد جهانی روبرو شویم ، از بیماری همه گیر گرفته تا بحران آب و هوا و گسترش سلاح های هسته ای ، که فقط توسط کشورهایی که برای یک هدف مشترک همکاری می کنند ، قابل حل است.” سخنرانی در مورد سیاست خارجی منتشر شده توسط کاخ سفید. وی ادامه داد: “این باید با دیپلماسی ریشه در محبوب ترین ارزش های دموکراتیک ما ، حمایت از آزادی ، حمایت از فرصت ها ، حمایت از حقوق جهانی ، احترام به نقش قانون ، رفتار با کرامت هر شخص آغاز شود.” “اگرچه بسیاری از این ارزشها طی سالهای اخیر تحت فشار شدیدی قرار گرفته اند ، حتی در هفته های اخیر نیز به لبه فشار آورده شده اند ، مردم آمریکا قویتر ، مصمم تر و آمادگی بهتر برای متحد کردن جهان در مبارزه برای دفاع از دموکراسی ظهور خواهند کرد.” او افزود.

جو بایدن گفت: “طی دو هفته گذشته ، من با رهبران بسیاری از نزدیکترین دوستانمان صحبت کرده ام تا عادت همکاری و بازسازی عضلات اتحادیه های دموکراتیک را که از چهار سال غفلت و سو abuse استفاده از بین رفته اند ، شروع کنم.” وی ادامه داد: “اتحاد آمریكا از بزرگترین نقاط قوت ماست” و همچنین “هدایت آنها از طریق دیپلماسی ، یك بار دیگر در كنار متحدان و شریكانمان.”

جو بایدن با اعلام تعهد خود به اقتدارگرایی به وزارت امور خارجه گفت: “ما باید با بلند پروازهای چین و عزم روسیه برای آسیب رساندن به دموکراسی روبرو شویم.”

ایالات متحده “دیگر تحمل” اقدامات خصمانه روسیه را نخواهد داشت و پاسخ خواهد داد: جو بایدن به وزارت امور خارجه گفت و نگرش ولادیمیر پوتین را “متفاوت از پیشینی من” اعلام کرد.

جنگ در یمن باید پایان یابد: جو بایدن به وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت.

جو بایدن اعلام کرده است که به دنبال کاهش شدید سلف خود ، یک دستورالعمل برای افزایش تعداد پناهندگانی که ایالات متحده به 125،000 می پذیرد ، در مقایسه با 15،000 مورد انتظار در سال جاری ، امضا خواهد کرد.

الکسی ناوالنی ، رقیب روسی “باید فوراً و بدون قید و شرط آزاد شود”: جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در صحبت با وزارت امور خارجه پرسید. وی افزود: “ما از افزایش هزینه های روسیه و محافظت از منافع حیاتی و مردم خود دریغ نخواهیم کرد.”

همانطور که “مدیران” مجلس نمایندگان دادسرا درخواست کرده اند ، دونالد ترامپ در پرونده استیضاح شهادت نخواهد داد. این پاسخ وکلای روسای جمهور سابق بروس کاستور و دیوید شان است که طبق گفته آنها این درخواست نشانه عدم توانایی اتاق برای اثبات ادعاهای وی است. جیسون میلر همچنین به CNN تأیید کرد که ترامپ ، که او از همکاران سابق وی است ، “بر خلاف قانون اساسی شهادت نخواهد داد.” حال باید تصمیم بگیرد که آیا فرمانده کل سابق را با یک نقل قول تماس بگیرید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.