این زنان ثروتمندتر از شوهران خود هستند + عکس

[ad_1]

این زنان ثروتمندتر از شوهران خود هستند

با وجود پیشرفت و تغییرات چشمگیر در چند دهه گذشته در زمینه برابری جنسیتی و توزیع عادلانه ثروت ، تعداد زنان در میان ثروتمندترین افراد جهان هر روز در حال افزایش است. با این حال ، هنوز فاصله زیادی تا رسیدن به برابری وجود دارد و مردان هنوز راه ساده تری برای ثروتمند شدن دارند ، حتی در کشورهای پیشرو.

در این مقاله ، ما به دنبال زوج های مشهوری بودیم که برخلاف تصور رایج ، زنان ثروتمندتر هستند. این زنان با توانایی ها و پشتکار خود بر تمام موانع جنسیتی غلبه کرده و در زمینه فعالیت خود به موفقیت های بی نظیری دست یافتند.

گیزل بوکانان و تام بردی

این زنان ثروتمندتر از شوهران خود هستند

باید فکر کنید که یکی از بهترین مدافعان تاریخ فوتبال آمریکا باید درآمد هنگفتی داشته باشد. البته شما درست می گویید و تام بردی در طول سال های ورزش حرفه ای درآمد بالایی داشته است ، اما هنوز با 250 میلیون دلار از همسرش فقیرتر است.

Gisele Buchanan اهل برزیل است و اگرچه اکثر مردم او را به عنوان یک مدل یاد می کنند ، اما این زن باهوش بارها و بارها ثابت کرده است که از هوش اقتصادی قابل تحسینی برخوردار است. ژیزل که زمانی پردرآمدترین مدل جهان در سال 2001 بود ، اکنون یکی از ثروتمندترین زنان در صنعت سرگرمی 400 میلیون دلاری است.

گوئن استفانی و بلیک شلتون

این زنان ثروتمندتر از شوهران خود هستند

گوئن استفانی و بلیک شلتون در 3 ژوئیه 2021 رسما ازدواج کردند و در میان سایر جنبه های زندگی ، آنها حداقل از نظر مالی به هم نزدیک هستند ، اگرچه احتمالاً می توانید فرض کنید که گوئن کمی ثروتمندتر است. گوئن حدود 150 میلیون دلار از طریق خوانندگی و ترانه سرایی جمع آوری کرده است و بلیک با 100 میلیون دلار خواننده کانتری دومین فرد ثروتمند خانواده است.

کتی پری و اورلاندو بلوم

این زنان ثروتمندتر از شوهران خود هستند

اگرچه 40 میلیون دلار اورلاندو بلوم به عنوان بازیگر جوان ثروتی لذت بخش است ، اما این رقم در مقایسه با 330 میلیون دلار همسرش ناامید کننده است.

این زوج احتمالاً نیازی به توضیح بیشتر ندارند ، اما اورلاندو 44 ساله بازیگر است. در میان فیلم های زیادی که در کارنامه او وجود دارد ، مطمئناً دزدان دریایی کارائیب را به خاطر خواهید داشت و کیتی 36 ساله یکی از مشهورترین و محبوب ترین خوانندگان امروزه در جهان است.

جسیکا آلبا و کش وارن

این زنان ثروتمندتر از شوهران خود هستند

جسیکا آلبا و کش وارن در رسانه ها همکاری می کنند زیرا این زوج علاوه بر مشارکت در زندگی ، در بسیاری از سرمایه گذاری های خود شریک هستند. البته این مشارکت به این معنا نیست که این زوج دارای سرمایه مساوی هستند و جسیکا ، حداقل از نظر درآمد ، با سرمایه 200 میلیون دلار در مقابل 50 میلیون دلار ثروت موفق تر بوده است.

جسیکا آلبا آنقدر مشهور است که نیازی به توضیحات بیشتر ندارد ، اما همسرش کش وارن در کنار سایر تلاش ها کارگردان است.

Cardi B و افست

این زنان ثروتمندتر از شوهران خود هستند

البته ، در این زوج مرد ثروتمند مهماندار است ، اما حداقل فاصله بین کاردی بی و همسرش برای ایجاد مشکل کافی نیست. کاردی بی در سالهای اخیر به عنوان یک زن در موسیقی رپ ، همراه با جوایز ارزشمند ، از آنجا که گارمی توانسته به ثروت دل انگیز 40 میلیون دلار برسد ، در حالی که شوهرش او را با ثروت 26 میلیون دلاری دنبال می کند ، برتری داشته است. همسرش کاردی بی خواننده رپر و عضو سه گانه میگوس است.

سرنا ویلیامز و الکسیس اوهانین

این زنان ثروتمندتر از شوهران خود هستند

بدون شک ، وقتی یکی از بهترین تنیسورهای تاریخ (شاید بهترین) با یکی از درخشان ترین نابغه های تکنولوژیکی ازدواج می کند ، نگرانی های مالی در این خانه جایی ندارد. این بار ما با الکسیس اوهانین شروع می کنیم. او 38 ساله است و اگرچه در پروژه های تأثیرگذار زیادی کار کرده است ، اما به عنوان یکی از بنیانگذاران Reddit از او یاد می شود و دارایی خالص او 40 میلیون دلار است.

در مقابل ، سرنا 39 ساله ، یکی از مشهورترین و تحسین شده ترین ورزشکاران جهان با دارایی خالص 210 میلیون دلار ، احتمالاً حرف آخر را در تصمیمات اقتصادی خانواده خواهد زد.

پنه لوپه کروز و خاویر باردم

این زنان ثروتمندتر از شوهران خود هستند

دو ستاره بین المللی ، دو اسکار و دو هنرمند بسیار مورد توجه ، و همچنین یک زن و شوهر که از نظر توزیع ثروت در مقاله ما مانند هر زوج دیگری هستند. در مورد تفاوت پایتخت پنه لوپه کروز و خاویر باردم ، باید گفت که احتمالاً از سرمایه نسبتاً کم خاویر باردم بیشتر متعجب خواهید شد تا از میزان ثروت پنه لوپه کروز.

پنه لوپه کروز از 15 سالگی به دنبال رویای خود در زمینه سینما و تلویزیون بوده است و اکنون در 47 سالگی ، دارایی خالص وی 75 میلیون دلار تخمین زده می شود و خاویر باردم شاید یکی از با استعدادترین بازیگران زنده دنیا باشد. او با داشتن ثروت 20 میلیون دلاری راه زیادی را برای رسیدن به همسرش طی کرده است.

نیکول کیدمن و کیت اربن

این زنان ثروتمندتر از شوهران خود هستند

بسیاری از روزنامه نگاران هالیوودی رابطه و زندگی کیدمن و اوربان را فقط به روشی عاشقانه توصیف می کنند ، اگرچه در هالیوود چندین زوج این فرصت را دارند که پانزدهمین سالگرد ازدواج خود را با هم جشن بگیرند. اگر بخواهیم این دو هنرمند را با توجه به ثروت آنها ارزیابی کنیم ، باید بگوییم که هر دو یکی از موفق ترین ها در زمینه های مختلف هستند.

نیکول کیدمن بدون شک یکی از موفق ترین بازیگران زن تمام دوران است و با رکوردی برنده جایزه مانند اسکار و امی ، ثروتی شگفت انگیز از 250 میلیون دلار دارد. کیث اوربان ترانه سرا ، خواننده و تهیه کننده موسیقی است و اگرچه راه زیادی برای رسیدن به ثروت همسرش در پیش دارد ، با دارایی خالص 75 میلیون دلار ، یکی از موفق ترین ها در زمینه خود است.

منبع: بالا

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/06/16 <br /> تعداد بازدیدهای این آگهی تا کنون: 186692 <br /> تعداد کلیک: 88 “style =” margin-bottom: 3px؛  حداکثر عرض: هیچ؛  عرض: 100٪” /></p></div>
</p></div>
</p></div>
<p>[ad_2]</p>

</div><!-- .entry-content -->

	
	
<footer class=

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.