ایالات متحده آمریکا: دونالد ترامپ 5 وکیل خود را بیرون انداخت – آمریکای شمالی

[ad_1]

نیویورک – دونالد ترامپ یک هفته پس از دادگاه برای استیضاح دوم خود بدون وکیل است. پنج نفر از وکلائی که رئیس جمهور سابق برای دفاع از وی انتخاب کرده است ، وی را به دلیل “اختلاف” در استراتژی دنبال کردن ، اخراج کرده است.
وسواس سرمایه دار بزرگ در انتخابات دلیل انتخاب وکلا برای قدم برداشتن خواهد بود. بوچ بوورز ، دبورا باربیر ، جاش هوارد ، جانی گراسر و گرگ هریس می خواستند استراتژی دفاعی خود را بر این اساس بنا كنند كه استیضاح رئیس جمهوری كه دیگر در منصب نیست ، امكان پذیر نخواهد بود. مسیری که توسط ترامپ رد شد و طبق آن دفاع وی باید فقط بر اساس تقبیح تقلب گسترده در انتخابات صورت می گرفت. یک اختلاف غیر قابل عبور ، خصوصاً در برابر لجبازی سرمایه دار ، که چون نمی خواهد دلایلش را بشنود ، ترجیح می دهد او را بیرون بیاندازند.
اما اکنون برای ترامپ ، هرچه اوضاع پیچیده تر می شود و وکلای برجسته ای که می خواهند با نام وی و نظریه های وی در ارتباط باشند ، اگر چه خیلی کم نیستند ، اوضاع پیچیده تر می شود. “دونالد” در حال حاضر فقط با حمایت بخشی از حزب جمهوری خواه که همچنان با شمشیر از او حمایت می کند و برای توجیه او می جنگد ، قدرتمند است.

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA