ایالات متحده آمریکا: دولت جانسون “آماده همکاری با بایدن” – اروپا

[ad_1]

(آنسا) – لندن ، 19 ژانویه – دولت توریای انگلیس بوریس جانسون بار دیگر از “پیروزی دموکراسی” در ایالات متحده و “آماده همکاری با دولت جدید” جو بایدن برای تقویت روابط ویژه سنتی با متحد بزرگ خوشحال است از خارج از کشور. این را وزیر امور خارجه دومینیک راآب ، در پاسخ به سوالات مختلف در بحثی که به طور تصادفی در مجلس عوام در آستانه انتقال قدرت در کاخ سفید بین دونالد ترامپ و بایدن برگزار شد ، اظهار داشت.

تحت فشار مخالفان ، حزب کارگر و تجزیه طلبان اسکاتلندی در راس آنها ، که جانسون و محافظه کاران را به تلاش برای “سلام و احوالپرسی ترامپ” برای مدت طولانی متهم کردند ، راآب پاسخ داد ، و رد کرد که دولت او هرگز “پیروز” در انتخابات رئیس جمهور جدید “خونسرد” بوده است. حزب دموکرات و یادآوری اینکه نخست وزیر نخست وزیر نخست وزیر حمله های طرفداران ترامپ به کپیتول هیل را محکوم کرد. وی گفت: “از سرگیری مجدد کار در کنگره و تأیید پیروزی جو بید در 7 ژانویه پیامی محکم ارسال کرد که اراده دموکراتیک مردم آمریکا توسط اقلیت خشونت آمیز قابل اعتراض نیست … کوچک اما بی ادبانه.” سپس دوباره بالا رفت و دوباره صحنه واشنگتن را “شرم آور” محکوم کرد.

جانسون در ماه های گذشته بارها در خانه به پذیرفتن کشور ترامپ به عنوان Brexit متهم شده است. در عین حال ، به نظر می رسد مواضع سنتی وی بسیار منطبق با رویکرد بایدن در موضوعاتی از جمله مبارزه با تغییر اقلیم ، برخی از محافظت های سیاست خارجی ، توافق هسته ای با ایران یا حتی روابط با چین است. (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA