ایالات متحده آمریکا ، پیشرفت بایدن برای مهاجران: کارگروه پیوستن به خانواده – آمریکای شمالی

[ad_1]

یک کارگروه برای پیوند مجدد خانواده های مهاجر جدا شده توسط دولت ترامپ در مرز مکزیک: این یکی از اهداف سه دستورالعمل اجرایی است که جو بایدن امروز برای تشدید سیاست مهاجرت سلف خود امضا خواهد کرد ، که باعث “هرج و مرج ، قساوت و سردرگمی شده است” ” کاخ سفید آن را اعلام می کند. جدایی صدها کودک از والدین مهاجرشان یکی از بحث برانگیزترین تصمیمات دوران ترامپ بود که موجی از خشم بین المللی را در پی داشت.

فرمان دیگر به جای آن طرح سه ماده ای برای “مهاجرت ایمن ، قانونی و منظم در منطقه آمریکای مرکزی” را تعیین می کند: رسیدگی به علل این پدیده (بی ثباتی ، خشونت ، ناامنی اقتصادی) ، حمایت از توانایی سایر کشورها برای تأمین حفاظت و فرصت ها برای – نزدیک به خانه پناهندگان و پناهجویان ، و اطمینان از آخرین دسترسی به دفاتر ثبت شده در ایالات متحده با بازیابی کامل سیستم پناهندگی.

فرمان سوم با هدف ترویج ادغام و شمول مهاجران از جمله کارگروه “جدید آمریکایی ها” و تسهیل روند تابعیت و همچنین لغو بخشنامه ترامپ که حمایت از حمایت مالی خانواده ها را به بازگشت مزایا به دولت موظف می کند. از بستگان اقدامات جدید اقدامات روز یک را دنبال می کند: تقویت حمایت از افراد رویایی ، رفع ممنوعیت کشورهای مسلمان با اکثریت آرا ، پایان دادن به دیوار با مکزیک ، توقف اخراج برای 100 روز و ارسال قانون اصلاحات مهاجرت که راهی برای تابعیت بعد از هشت سال (رسیدگی).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA