ایالات متحده آمریکا ، حامی توییتر: ممنوعیت ترامپ یک نمونه خطرناک است – آمریکای شمالی

[ad_1]

(آنسا) – سان فرانسیسکو (ایالات متحده آمریکا) ، 14 ژانویه – جک دورسی ، بنیانگذار و حامی توئیتر تصمیم به ممنوعیت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده را از سیستم “مناسب” می داند ، اما هنوز یک “شکست” است و “ایجاد” سابقه خطرناک “در قدرت شرکت ها.

دورسی در مجموعه ای از پیام ها در مورد بررسی تصمیم شبکه اجتماعی برای منع ترامپ برای گسترش خشونت در پایتخت ایالات متحده به مدت نامحدود ، نوشت: “این یک شکست از طرف ما در ترویج یک مکالمه سالم است.” این نوع معیارها “ما را تقسیم می کند.

آنها توانایی توضیح ، خرید ، یادگیری را محدود می کنند. “و این سابقه ای را ایجاد می کند که به نظر من خطرناک است: قدرتی که شخص یا شرکت در بخشی از مکالمه عمومی جهانی دارد.” ارتباط از سرمایه دار که او روزانه از آن استفاده می کرد تا مستقیماً به 88 میلیون پیرو خود برسد. وی همچنین از Facebook ، Snapchat و Twitch حذف شد. و در عرض یک هفته از YouTube. اما تصمیم توییتر بسیار مشهورترین تصمیم است. دورسی اشاره می کند که توازن قوا به هم خورده است ، به شرطی که “اگر قوانین ما و قوانین ما مناسب آنها نباشد ، مردم به سادگی می توانند به سرویس دیگری روی بیاورند.” اما “این مفهوم هفته گذشته زیر سوال رفت. وقتی چندین ISP دیگر نیز تصمیم گرفتند میزبان آنچه خطرناک می دانند نباشند. “(ANSA).

تولید مجدد رزرو شده © Copyright ANSA